lek. med. Mariusz Cofałalek. med. Mariusz Cofała - zdjęcie profilowe

lek. med. Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Bardzo polecam Pana doktora… super podejście do dzieci; szybka i trafna diagnoza… po zabiegu cały czas się dopytuje o pacjentów… potrafi późnym wieczorem wrócić do szpitala żeby sprawdzić, ze na pewno jest wszystko dobrze mimo, iż od rana tez miał być w szpitalu ;) dzięki jego doświadczeniu jestem spokojniejsza o synka :)

Kompetentny, rzeczowy i profesjonalista. Polecam. Byliśmy u różnych laryngologów a w końcu leczenie u pana doktora.

Naprawdę godny polecenia. W moim przekonaniu jest to dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Ma dobre podejście do dzieci.

lekarz godny polecenie. wszystko dokładnie wytłumaczył, pokierował leczeniem synka skierował nas na wyciecie migdałków. syn ma bezdechy i okropnie chrapie w nocy cały czas oddycha przez buzie. POLECAMY DOKTORA COFAŁĘ :):):):)

Lekarz godny polecenia. Dokładnie tłumaczy,kompetentny. Bardzo dobre podejście do dziecka, cierpliwy.

prawdziwy lekarz z powolania. Pokierowal leczeniem syna, gdy haotycznie szukalam pomocy specjalisty. Polecam

Świetny specjalista, który już po jednej wizycie postawił trafną diagnozę (czego nie udało się dokonać kilku innym lekarzom) i skierował mnie na odpowiednie leczenie. Zawsze znajduje dla pacjentów czas i dobre słowo. Szczerze polecam!

Doktor przyjął nas w szpitalu. Rewelacyjne podejście do dziecka. Odpowiedział na wszelkie pytania, cierpliwie tłumaczył. Wita się podając rękę, naprawdę bardzo ludzki ale też niezwykle kompetentny. Skierował nas do kliniki gdzie pracuje a za wizytę nie wziął ani złotówki. Rewelacja!

Jezeli laryngolog to tylko dr.Mariusz Cofała , przypadek zechaciał ze tafilismy na niego. Zabieg wyciecia 3 migdałka, bocznych oraz drenaż uszu bez problemu, wszystko tłumaczy dokladnie, zawsze ma czas,cierpliwosc. Drugi syn tez trafił z innym zupelnie problemem i własciwie dzieki niemu unikneliśmy poważnych komplikacji. :)

Od roku dr Cofała leczy naszego syna i pomimo ciągłych nawrotów choroby, nie poddaje się, szuka innowacyjnych metod leczenia, biorąc pod uwagę przede wszystkim dobro dziecka. Zawsze możemy liczyć na jego dyspozycyjność i dzięki jego doświadczeniu jesteśmy spokojni o zdrowie syna. Poświęcenie i zaangażowanie z jakim leczy naszego syna jest godne podziwu i największego szacunku, jakim dażymy doktora. Polecamy go wszystkim.