dr Mariusz Deskadr Mariusz Deska - zdjęcie profilowe

dr Mariusz Deska

Chirurg ogólny

Specjalista chirurgii ogólnej, poradnia profilaktyki chorób piersi.

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce NZOZ Śląski Ośrodek Onkologii SANIVITAS ...

Specjalista chirurgii ogólnej, poradnia profilaktyki chorób piersi.

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce NZOZ Śląski Ośrodek Onkologii SANIVITAS w ramach Poradni Profilaktyki Chorób Piersi.

Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, profesjonalny, precyzyjny, cierpliwy, wyrozumiały dla słabości ludzkiej. Nie wierzę, żeby najmniej próżna kobieta w pierwszej chwili na "Hiobową" wieść, iż posiada "dzikiego lokatora" nie obawiała się, że zamiast atrybutu kobiecości w najlepszym przypadku pozostanie z mniejszą lub wiekszą blizną zamiast tegoż. Doktor dzięki swoim staraniom, kroplówce z optymizmu i wiary zaszczepia przekonanie, że jest szansa iż sąd ostateczny musi na nas chwilę jeszcze poczekać, a my będziemy się cieszyć dowodem na naszą kobiecość być może jeszcze trochę dłuzej niż chwilę. Reasumujac, biopsja gruboigłowa prawie bezbolesna, operacja ze znikomą blizna (a spodziewałam się wertepów, dolin itp.). Doktor o wysokiej kulturze osobistej, wiedzy, pełen empatii i na dodatek z poczuciem humoru. Czegóż chcieć więcej? Nie wiem jak ta przygoda z "lokatorem" się skończy - sprowadzi rodzinę czy nie? Jestem przed radioterapią i hormonoterapią, lecz mając na uwadze to czego doktor dokonał do tej pory należą mu się wyrazy uznania i szacunku. To chyba rzeczywiście doktor z powołania. Dzięki.
Wdzięczna pacjentka, Jolanta Piela.

Przy Panu Doktorze czuję się bardzo dobrze "zaopiekowana". Bardzo uprzejmy człowiek, spokojny i rzeczowy. Wykonywał mi biopsję mammotomiczną...wszystko bardzo sprawnie. Specjalista, z dużym doświadczeniem, na najwyższym poziomie! Polecam z całego serca! Dziękuję Panu Mariuszowi za fachową pomoc i opiekę.

Bardzo dobry lekarz. Człowiek o złotym sercu i złotych rękach. Uprzejmy z ogromną empatia. Pod Jego opieką czułam się spokojnie i bezpiecznie. Fachowiec w swojej dziedzinie. Nie życzę nikomu choroby ale jak już to tylko pod opiekę tego wspaniałego człowieka. Bardzo dziękuję Panie Doktorze💐

Lekarz który ma wiedzę , posiada wysoką kulturę osobistą, jest lerzem z powołania, cechuje go empatia . Wizyta w ramach NFZ przebiegła sprawnie , lekarz zebrał wywiad ,wykonał badanie usg , usunął brodawke, uspokoił, pielęgniarka założyła opatrunek, poczułam ulgę -wiem że byłam w dobrych rękach.Polecam serdecznie .

Bardzo polecam, Pan Doktor naprawdę jest lekarzem z powołania, świetnym specjalistą posiadającym ogromną wiedzę, a ponad to jest bardzo życzliwym i empatycznym człowiekiem.

Życzę wszystkim pacjentom/kom w niełatwym momencie życia trafienia do tak kompetentnego, empatycznego lekarza! Polecam Pana Doktora z całego serca!

Może za wcześnie dziś pisać, dopiero wyszłam ze szpitala… Ale już mogę podziękować Doktorowi Desce który uratował mi życie!... a inny lekarz ewidentnie spartolił robotę… Jestem Doktorze bardzo wdzięczna, że jeszcze będę mogła cieszyć się życiem dzięki Panu… Pozdrawiam Serdecznie i życzę dalszych sukcesów pracy zawodowej… Pozdrawia- Joanna Wrześniowska

Bardzo dobry lekarz, specjalista, człowiek... Zawsze ma czas dla pacjenta, wszystko wyjaśnia, daje poczucie bezpieczeństwa w trudnych chwilach. Lekarz z powołania. POLECAM!!!

bardzo kompetentny uprzejmy i rzeczowo tłumaczący wyniki badań i nastepnie jaki będzie tok leczenia ja bardzo dziekuje za sprawnie przeprowadzoną operację i przekazanie do dalszego toku leczenia do Pani doktor onkologa jestem bardzo wdzięczna.

Polecam Pana Doktora wspaniały, cierpliwy i wyrozumiały człowiek. Fachowiec i profesjonalista. Nie często spotyka się takich lekarzy. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.