dr Mariusz Deskadr Mariusz Deska - zdjęcie profilowe

dr Mariusz Deska

Chirurg ogólny

Specjalista chirurgii ogólnej, poradnia profilaktyki chorób piersi.

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce NZOZ Śląski Ośrodek Onkologii SANIVITAS ...

Specjalista chirurgii ogólnej, poradnia profilaktyki chorób piersi.

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce NZOZ Śląski Ośrodek Onkologii SANIVITAS w ramach Poradni Profilaktyki Chorób Piersi.

Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, profesjonalny, precyzyjny, cierpliwy, wyrozumiały dla słabości ludzkiej. Nie wierzę, żeby najmniej próżna kobieta w pierwszej chwili na "Hiobową" wieść, iż posiada "dzikiego lokatora" nie obawiała się, że zamiast atrybutu kobiecości w najlepszym przypadku pozostanie z mniejszą lub wiekszą blizną zamiast tegoż. Doktor dzięki swoim staraniom, kroplówce z optymizmu i wiary zaszczepia przekonanie, że jest szansa iż sąd ostateczny musi na nas chwilę jeszcze poczekać, a my będziemy się cieszyć dowodem na naszą kobiecość być może jeszcze trochę dłuzej niż chwilę. Reasumujac, biopsja gruboigłowa prawie bezbolesna, operacja ze znikomą blizna (a spodziewałam się wertepów, dolin itp.). Doktor o wysokiej kulturze osobistej, wiedzy, pełen empatii i na dodatek z poczuciem humoru. Czegóż chcieć więcej? Nie wiem jak ta przygoda z "lokatorem" się skończy - sprowadzi rodzinę czy nie? Jestem przed radioterapią i hormonoterapią, lecz mając na uwadze to czego doktor dokonał do tej pory należą mu się wyrazy uznania i szacunku. To chyba rzeczywiście doktor z powołania. Dzięki.
Wdzięczna pacjentka, Jolanta Piela.

Lekarz który ma wiedzę , posiada wysoką kulturę osobistą, jest lerzem z powołania, cechuje go empatia . Wizyta w ramach NFZ przebiegła sprawnie , lekarz zebrał wywiad ,wykonał badanie usg , usunął brodawke, uspokoił, pielęgniarka założyła opatrunek, poczułam ulgę -wiem że byłam w dobrych rękach.Polecam serdecznie .

Może za wcześnie dziś pisać, dopiero wyszłam ze szpitala… Ale już mogę podziękować Doktorowi Desce który uratował mi życie!... a inny lekarz ewidentnie spartolił robotę… Jestem Doktorze bardzo wdzięczna, że jeszcze będę mogła cieszyć się życiem dzięki Panu… Pozdrawiam Serdecznie i życzę dalszych sukcesów pracy zawodowej… Pozdrawia- Joanna Wrześniowska

Bardzo dobry lekarz, specjalista, człowiek... Zawsze ma czas dla pacjenta, wszystko wyjaśnia, daje poczucie bezpieczeństwa w trudnych chwilach. Lekarz z powołania. POLECAM!!!

Polecam Pana Doktora wspaniały, cierpliwy i wyrozumiały człowiek. Fachowiec i profesjonalista. Nie często spotyka się takich lekarzy. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Polecam Pana Doktora, ponieważ jest to doktor z powołania. Bardzo sympatyczny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, umie wytłumaczyć o chorobie tak, że każdy sobie myśli, że rak to nie taka poważna choroba i podchodzi do niej bez strachu. Dziękuję Panu Doktorowi za przeprowadzoną operację. :-)

Doświadczenie i wiedza..Konkretny rzeczowy i skrupulatny..Lekarz nie jest cudotwórcą , ale Pan dr Deska w chwilach trudnych dał mi poczucie bezpieczeństwa i za to bardzo dziękuję! Z Panem, Panie Doktorze boję się mniej..Lekarz godny zaufania życzliwy i godny polecenia !!! Wielki szacunek PANIE DOKTORZE !!! Dziękuję

Wspaniały lekarz operował mnie wszystko przebiegło dobrze, lekarz godny zaufania z poczuciem humoru i ogromną wiedzą. Dziękuje Panie Doktorze

Prawdziwy lekarz z powołania, sympatyczny człowiek, wytłumaczy wszystko aby pacjent zrozumiał ,zawsze uśmiechnięty :).Lekarz godny polecenia .

To lekarz, który obejmując opieką pacjentkę daje całkowite poczucie bezpieczeństwa. W profesjonalny sposób tłumaczy etapy choroby i przewidywane efekty. Daje właściwy pakiet informacji potrzebny pacjentce, by rozumieć swoją sytuację i proces leczenia.