lekarz Mariusz Domagalski

Neurolog

Szanowny Panie Doktorze! Serdecznie dziękuję! Szanowni Państwo proszę być pewnym,że ten człowiek to wspaniały lekarz . Wraz z ordynator Wiszniewską uratowali moje życie i wydarli mnie z rąk paskudnej choroby , która w kilka godzin ze sprawnej i aktywnej trzydziestolatki zrobiła ze mnie roślinkę niezdolną samodzielnie nawet się podrapać. Dr. Domagalski poświęca pacjentom wiele uwagi, każdego traktuje indywidualnie i trafnie diagnozuje. W przypadku zespołu Gullain-Barrego diagnoza musi być szybka,a leczenie ? właściwie poza plazmaferezą i podaniem albumin nie ma metody walki. Wczesna diagnoza Pana doktora i zastosowanie obu wariantów postawiło mnie na nogi-dosłownie! Wielu ludzi opuszcza szpital na wózku lub pozostaje w łóżkach, gdyż nic nie pomaga. PANIE DOKTORZE DOMAGALSKI BĘDĘ WDZIĘCZNA DO KOŃCA ŻYCIA. Pozdrawiam Justyna Kaczyńska-Koźma

polecam. gdy leżałam na Neurologii bardzo sie interesowal, kilka razy dziennie przychodzil na wizyte do mnie. Naklucie ledzwiowe wykonal bezbolesnie:) polecam

Zbyt ogólne zainteresowanie pacjentem. Badanie byle jakie, kilka słów i koniec wizyty. Nie trwa to nawet 5 minut :(. Nie polecam.