Mariusz Drobnik

polecam . leczenie braku zebow calkowcie mnie zadowala. coz cena moglaby byc mniejsza ale nie odbiega od sredniej

Absolutnie nie polecam oraz przestrzegam przed leczeniem u tego stomatologa! Niechlujnie i niezgodnie ze sztuką lekarską wykonane leczenie zęba kanałowego (wypełnienie do 2/3 długości kanałów), które doprowadziło do uszkodzenia miazgi zębowej i konieczności leczenia u endodonty. Pomimo ostrego bólu lekarz nie dał możliwości przeprowadzenia ponownej wizyty wcześniej niż za tydzień zapewniając, że ból ustanie. Po kilku telefonach kazał "dać sobie spokój", nie odbierał telefonów, a po wysłaniu zdjęć powstałej opuchlizny i ropienia nakłaniał do kupna antybiotyków bez wypisania recepty. Oczywiście brak chęci ze strony lekarza do zwrotu środków oraz przyznania się do winy. Jeśli ktoś chcę zachować zęby w dobrej kondycji sugeruję omijać tego stomatologa szerokim łukiem!!!!!

Maciej Ferenc.

super lekarz, poznal sie od razu na moim problemie. Byłam u 3 lekarzy stomatologów i tylko Pan doktor wiedzial co i jak;)

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz moim zdaniem niekompetentny. Leczył jednego zęba na 4 kolejnych wizytach, z której każda kosztowała 100,-. Po roku leczenia ząb "zatruty" boli (!) Z drugiego leczonego u Dra zęba po 6-7 miesiącach wypadła plomba. Nie polecam.

Ściana zęba leczonego kanałowo ukruszyła się dwa tygonie po zakończeniu leczenia. Po powtórnej wizicie z tym problemem stomatolog stwierdził, że jedynym sposobem jest założenie koronki porcelanowej, której koszt oszacował na 600 pln. Podczas wizyty u innego stomatologa okazało się, że leczenie kanałowe było źle wykonane (na zdjęciu widać jeden kanał nie do końca wypełniony)a ząb został odbudowany przy pomocy kształtki. Nie polecam Pana Mariusza jako stomatologa! Źle wyleczony ząb i masę pieniędzy zmarnowanych - takie moje wrażenie.

polecam calkowicie cena w sumie jak na dentyste umiarkowana , niestety zdazalo mi sie placic wiecej .porada fachowa bezbolesna zostalam potraktowana w pelni profesjonalnie

Rewelacyjny stomatolog i protetyk. Lekarz z ogromną wiedzą, talentem i doskonałym podejściem do pacjenta.Oby było więcej takich lekarzy. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

Udalem sie do tego lekarza z porowatym od gryzienia szkliwem zeba trzonowego to co wskazalem palcem w szkliwie zalatal i orzekl gotowe. Po wszystkim w domu ze zdziwieniem odkrylem brak sporej czesci szkliwa na tylnej scianie tego zeba a moja prowadzaca dr stomatolog z ponad 20 letnim stazem potwierdzila ta diagnoze. Drogi i niezetelny ,ostatni raz u niego bylem.Pani stomatolog tez byla zszokowana cena jaka zaplacilem za ta nidzwiedzia usluge.

fachowe leczenie , uratowany zab ktory inni juz spisali na straty , uczciwy zasluguje na polecenie

lekarz godny polecenia dobry fachowiec wyleczył mi ząb którego inni lekarze chcieli usunąć