lekarz Mariusz Dubiel

2,9
2,4
2,5

Polecam z całego serca profesora. Konkretny lekarz. Cieszę się,że miałam przyjemność trafić w ręce tak kompetentnej osoby. Uratował mojego synka dzięki szybkiej reakcji . Jako ordynator oddziału, z prywatnego gabinetu zainterweniował, że należy mnie szybko przyjąć i rozwiązać ciążę, dzięki temu mam dziś zdrowe dziecko.

Nieprzyjemny lekarz, zarowno dla pacjentek jak i dla personelu medycznego ktory zamiast na pacjenta i wyniki badan patrzy na procedury. Rok temu chcial zakonczyc naglym cesarskim cieciem, bez zadnego medycznego powodu zdrowa ciaze u zdrowej matki na ponad 2 tygodnie przed terminem porodu, bo tak, bo procedura. Sredniowiecze medyczne. Dziecko zdrowe, piekne, donoszone, urodzilo sie bez zadnych komplikacji 3 tygodnie pozniej ale w szpitalu odleglym o 300km.

Nie polecam! Brak empatii wobec pacjentki, w zasadzie pacjentkę traktuje jak powietrze. Nie tłumaczy nic, błednie wykonane pomiary, błedne diagnozy. Wg tego "lekarza" moje dziecko miało wadę letalną, nie było tak na szczęście.

Wizyta połówkowa wypadła bardzo nieprzyjemnie . Lekarz na pytanie zadane odpowiadał z łaska . O płeć dziecka nie ma sie co pytać bo odpowie wymijająco byle by nie udzielić odpowiedzi . Jego sugestie zwracane w moja stronę były zdecydowanie nie na miejscu .

Nie polecam. Bardzo nieprzyjmny. Badanie połówkowe. Idąc do lekarza spodziewasz się że wszystko wytłumaczy odpowie na każde pytania a ten Pan widać że chyba już jest zmęczony swoim zawodem i traktuje jak następna do odhaczenia.

Polecam Profesora , rzetelny , empatyczny ,a zarazem konkretny. Profesjonalnie podchodzi do tematu ciąży, badań. Zachęcił mnie do kolejnych prób ,mimo wcześniejszych strat i obaw z tym związanych. Panu Mariuszowi zawdzięczam pięknego zdrowego synka .

Do tej pory najbardziej ludzki ginekolog do jakiego chodziłam. Zawsze kompetentne podejście i zachowana wysoka kultura. Dodatkowo jest komunikatywny i dokładnie wszystko opisuje, śmiało też można się o wszystko dopytać, jeśli są jakieś niepewności.

Badanie połówkowe- trwało około 5 minut wraz z rozmową z Panią pielęgniarką, nikt nie mógł mi towarzyszyć, mimo próśb. Do lekarza jechałam 2 godziny, a tu -Lekarz milczący, nic nie komentował, nie tłumaczył, nie pokazał, ekran zwrócony do doktora, nie było słychać nawet bicia serca dziecka, bardzo szybko wykonał badania i otrzymałam wydruk. Jedyne co powiedział, to opryskliwe -gdzie maseczka? Oraz hasło- dziecko zdrowe i ile waży. Gdyby nie wydruk, to nie wiedziałabym co w ogóle doktor badał. Na koniec, gdy nawet jeszcze nie zeszłam z leżanki, doktor wziął telefon i przeglądał znane nam wszystkim aplikacje. Czułam się jakbym tam nie istniała, zasada typu- następna, następna, następna, aby z głowy. Nie wspominając o tym, że na umówioną wizytę weszłam z ponad godzinnym opóźnieniem (ale to przecież może się zdarzyć każdemu). Po opuszczeniu gabinetu byłam w totalnym zmieszaniu i szoku.

Lekarz był bardzo nieprzyjemny podczas badań połówkowych. Nic nie zostało mi wyjaśnione. Lekarz robił dziwne miny i gdy zadałam pytanie, ponieważ coś mówił w sposób co najmniej nieuprzejmy powiadomił mnie że dyktuje do badania.

Polecam i to bardzo . Pan Profesor podczas badań prenatalnych ,które u mnie wykonywał wykazywał sie ogromna wiedza i doświadczeniem ,bardzo dokładny . Mogę dzwonic z moimi obawami o kazdej porze .Cieszę sie ,ze jestem pod opieka Pana Profesora