lek. dent. Mariusz Filipek

Jedyny dentysta, któremu ufam. Trzech dentystów zachwycało się tym jak książkowo zrobił mi kanałowe w szóstce, na ten moment tylko jemu jestem w stanie powierzyć moje problematyczne zęby. Pan doktor ma czarny humor (akurat ja bardzo lubię) więc osoby bardziej "wrażliwe" niech nie mają uprzedzeń, bo to naprawdę świetny dentysta.

Pan bardzo miły, uprzejmy i ma poczucie humoru. Wszystko tłumaczy krok po kroku i jest przy tym delikatny. Czasem jest poślizg, ale jest tego wart.

Pan doktor M. Filipek - miły, profesjonalny, zawsze uśmiechnięty lekarz. Pełny profesjonalista, który przed każdym zabiegiem wszystko wytłumaczy krok po kroku.W trakcie trwania zabiegu zwraca uwagę na reakcje pacjenta, dbając przede wszystkim o jego komfort. Każdy zabieg wykonuje staranie, bez pośpiechu. Z czystym sumieniem polecam.

Pan doktor M. Filipek - miły, profesjonalny lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczy co dotyczy leczenia zębów. Wizyta mija w miłej atmosferze, a zęby dobrze są leczone. Polecam Grażyna

Polecam
Grażyna

Pan doktor podszedł do mojego uzębienia kompleksowo. Zasugerował zrobienie zdjęcia, po czym mógł dokładnie ocenić stan zębów. Bardzo miły, cierpliwie wszystko tłumaczył. Z pewnością do niego wrócę. Kolejna wizyta już umówiona. Dziękuję i polecam!

Lekarz z powołania. Uratował mi zęba , a miał być usunięty. Chodzę do Pana doktora ponad 8 lat. Polecam.

ponad 8 lat. Polecam.

Pan doktor najlepszy jakiego znam. Miły, przyjemny, uratował mi żeby zepsute przez doktorke z przychodni na powstańców. Ufam mu bezwzględnie

Chodzę do pana doktora już ponad 4 lata(z przerwami) z żadną plombą nie było problemu wszystko się trzyma. Nie trzeba czekać 2 godziny w poczekalni, czasem jest jakiś poślizg ale rzadko. Panie w rejestracji bardzo miłe. Muszę kiedyś zapisać się do kontroli po mojej rocznej przerwie. Polecam Basia.