dr n. med. Mariusz Głowacki

Neurochirurg

„Pozazdrościłam” mężowi i w lutym bieżącego roku, sama położyłam się do szpitalnego łóżka. Mój bardzo sfatygowany w dolnej części kręgosłup – podobnie jak w przypadku męża – operował znakomity neurochirurg i wspaniały człowiek, dr. Mariusz Głowacki. Dochodzę do siebie z tą założoną mi stabilizacją wolno, ale ufam, iż pod jego kierunkiem wszelkie dolegliwości mi ustąpią i znowu będę mogła oddawać się swej dziennikarskiej pasji. Dziękuje Panu, Panie doktorze z całego serca. Irena Zofia Pielka z Warszawy.

Po trzech tygodniach bardzo silnego bólu nogi spowodowanego przepukliną w odcinku lędźwiowym doszedłem na czworakach do gabinetu dr. Głowackiego. Doktor miał juz ponad półtoragodzinne opóźnienie, ale i tak został dłużej i mnie przyjął, mimo że nie byłem umówiony, a miejsc dawno nie było. Trafna diagnoza, szybka operacja, niemal natychmiastowa ulga. Ale najważniejsze: polecił mi go lekarz operujący z wieloma neurochirurgami. Nasze (pacjentów) opinie i odczucia są ważne, ale jeszcze ważniejsze są specjalistów, którzy widzą maestrię doktora "od kuchni". Dlatego polecam dr. Głowackiego. A przede wszystkim dziękuję mu za moje plecy! M. Kolodziejski

Dr. Głowacki to bardzo miły i kontaktowy człowiek, znający się na tym, co robi. A to, że zajmuje się dietą optymalną nie ma nic do rzeczy! Jestem 14 lat na żywieniu optymalnym i żyję! Jak się źle stosuje, to zaszkodzi. I proszę nie pisać o dr.Kwaśniewskim że to "killer"! Dzięki Niemu pozbyłam się bardzo wielu dolegliwości! Pozdrawiam wszystkich "niedowiarków".

Jestem już 8 miesięcy po operacji kręgosłupa lędźwiowego, którą wykonywał właśnie lekarz, Mariusz Głowacki. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ czuję się dobrze. Mam wstawiony stabilizator tytanowy, który jak na razie spełnia swoje zadanie. Bardzo dziękuję Panu za zainteresowanie, uprzejmość i świetnie "zrobioną" operację. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i lekarzem-specjalistą. Już kilku osobom poleciłam Pana, jako lekarza kompetentnego i godnego zaufania. Joanna Zacharska-Ernst

Joanna Zacharska-Ernst

Wspaniały chirurg, wciąż wzbogacający swoje metody leczenia o najnowsze techniki. Miły, uprzejmy dla pacjentów i empatyczny.

Wyjatkowo nieprzyjazny lekarz.Pracuje na kilku etatach i robi łaskę, ze rozmawia z pacjentem. Ponadto jest tzw,doradca w diecie optymalnej potencjalnego "killera"Jana Kwasniewskiego.Jakim cudem dr Głowazcki jest dr nauk med. skoro zajmuje sie szkodliwa dieta Kwasniewskiego.Wiem, co mowie, bo korzystalem z tej diety 1,5 roku o 1,5 za dlugo.Gdy pojaawily sie powazne problemy pseudodoradca Głowacki zignorowal moj problem , a wiedzial, ze bardzo potrzebuje pomocy.Gdy ktos oczekuje pomocy od tego materialisty, raczej jej nie otrzyma.

Polecam z pełną odpowiedzialnością.Mi pomógł bardzo i dosyć szybko.

Polecam z pełną odpowiedzialnością.Mi pomógł bardzo i dosyć szybko.

Kompetentny lekarz, wspaniały człowiek i świetny specjalista

Kompetentny lekarz, wspaniały człowiek i świetny specjalista

Mój syn zawdzięcza życie Panu Doktorowi Głowackiemu. Był operowany przez Doktora po wypadku komunikacyjnym, w którym doznał urazu mózgu. Jego stan był krytyczny. Po 11 dniach hospitalizacji syn opuścił szpital o własnych siłach, jest zdrowy. Panu Doktorowi BARDZO DZIĘKUJĘ, a wszystkim pacjentom szczerze polecam Pana Doktora, syn mój to ŻYWY dowód na to że Doktor Głowacki to najlepszy Neurochirurg w Polsce. Beata Robakiewicz

Beata Robakiewicz

Poleciłem kilku osobom. Najważniejszą jest moja mama a to chyba już nie wymaga komentarzy.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki