Mariusz Jęczeń

Ginekolog

Mimo wielkiego zestresowania z mojej strony wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pod koniec miałam nawet odwagę spojrzeć na doktora i się uśmiechnąć. Lekarz kompetentny, w bardzo taktowny sposób przekazywał informacje, delikatny podczas badania, nic na siłę. Cieszę się że odwazylam się pójść. Polecam

Polecam !!! Kompetentny, potrafi słuchać, pomocny nawet przez telefon

Polecam !!! Kompetentny, potrafi słuchać, pomocny nawet przez telefon

godny polecenia ginekolog, kompetentny, delikatny, sympatyczny, spokojny, zawsze dokładnie wszystko wyjaśnia. Szkoda, ze nie może prowadzić mojej ciąży, ponieważ po przeprowadzce mam za daleko na mój stan. Ale pewnie jeszcze będę umawiała się na wizyty do dr. Jęczenia. Naprawdę dziewczyny szczerze POLECAM

Nie polecam. Nieuprzejmy ordynarny. Są lepsi.

Nie polecam. Nieuprzejmy ordynarny. Są lepsi.