dr Mariusz Jóźwiak

Chirurg onkolog

W dniu wczorajszym, Szanowny Pan Doktor Jóźwiak, operował moją 44 letnią siostrę . Dołączył do lekarzy kardiologów w instytucie w Aninie, gdzie siostra miała wykonywaną, poważną operację serca i jednocześnie zabieg usunięcia piersi . Obiecał Siostrze , przed zabiegiem , że mimo wielu obowiązków, będzie Ją każdego dnia , choć na chwilę, odwiedzał , by mieć pewność, że wszystko jest w najlepszym porządku. Dziś, zgodnie z obietnicą, był u siostry w czasie , gdy ta została odointubowana, poświęca swój prywatny czas w trosce o swoich pacjentów. Dziś to niespotykane, stąd ...

Dziś, zgodnie z obietnicą, był u siostry w czasie , gdy ta została odointubowana, poświęca swój prywatny czas w trosce o swoich pacjentów. Dziś to niespotykane, stąd też twierdzę, że takich lekarzy w Polsce w państwowych placówkach nie ma . Jestem Doktorowi, niezmiernie wdzięczna, za Jego Człowieczeństwo NAJWYŻSZYCH LOTÓW.

Muszę w tym miejscu nadmienić, że Ten cudowny lekarz , wiele lat temu, uratował życie, mojej starszej Siostry, wtedy już wykazał się niesamowitą kompetencją, ale również, niespotykanym podejściem do pacjenta.

Dr Mariusz Jóźwiak ,skromny lekarz na Wawelskiej, jest najzdolniejszym chirurgiem onkologicznym . Jest genialny. Operuje z powodzeniem stany, które inni uznają za nieoperacyjne. O kunszcie chirurga świadczy brak powikłań. Opieka nad pacjentem po operacji nadzwyczajna.

Postanowiłam napisać, może ktoś skorzysta. To jest wspaniały lekarz, znakomity operator. W dwa tygodnie po bardzo poważnej operacji byłam już w domu. Nigdy nie spotkałam się z tak dobrą opieką lekarską. Pan doktor często zagląda do swoich pacjentów, sprawdza, informuje, dogląda. Dla mnie to bardzo wiele znaczyło. Jestem pełna podziwu. Dziękuję!!! Barbara Kowalik

Wspaniały lekarz i fachowiec !!! Widać, że zależy mu przede wszystkim na pacjencie, dwukrotnie operował mojego męża i za każdym razem otaczał go należytą opieką. Doglądał go wielokrotnie po operacjach wpadając choć na chwilę do sali. Bardzo rozważny i rzeczowy. Jestem szczęśliwa, że trafiliśmy w jego ręce - gdyby takie podejście miał każdy lekarz, świat lekarzy byłby idealny !!!!

Witam Czy ktos z Państwa może wie czy Pan doktor przyjmuje tylko na Wawelskiej czy ma prywatna praktykę bardzo proszę o kontakt walenciakjustyna@o2.pl

Witam

Nadzwyczajny człowiek, lekarz z powołania, fachowiec i profesjonalista najwyższej klasy!!!! takich ludzi już się nie spotyka. Operował mojego tatę dwa razy rak jelita grubego, szczery do bólu "żołnierz", ale poświęcał się i angażował na całego!!! konkretnie i rzeczowo; zawsze punktualnie w poradni, sprawnie i kompetentnie obsługiwał pacjentów; interesował się tatą nawet w trakcie chemioterapii; dzięki niemu udało nam się przedłużyć cenny czas o 2 lata.... w sytuacji kiedy już wiedzieliśmy, że się nic więcej nie da zrobić nie odesłał mnie z kwitkiem, zadeklarował, że może tatę zobaczyć, aby się lepiej poczuł psychicznie, coś niesamowitego....

Doktor to wspaniały człowiek ,oddany lekarz .Bardzo kompetentny , bardzo dobry fachowiec , a przy tym życzliwy człowiek. Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza który mimo wolnych dni przyjeżdżał do szpitala opiekować się swoim pacjentem zarówno przed operacją jak i po operacji. Mąż jest pod opieką Pana doktora trzy lata i naprawdę to Lekarz godny zaufania. Bardzo Doktorowi Mariuszowi dziękuję.

Świetny, sumienny, konkretny, życzliwy, opanowany, bardzo kompetentny. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi.

Dr zajmował się mężem. Nazywaliśmy go "Komandos", gdzyz z takim zaangażowaniem walczył o jego zdrowie. Po operacji przychodził sprawdzić jak się mąż czuje nawet w weekend i wieczorami, mimo z nie miał dyżuru. Polecam bardzo, choć nam się już pomoc nie dało.

Polecam bardzo, choć nam się już pomoc nie dało.

Super, super, super!!! Rewelacyjny lekarz. Polecam bez wahania. Uprzejmy, kompetentny i skuteczny. Świetny i częsty kontakt z pacjentem.