dr Mariusz Jóźwiak

Chirurg onkolog

osobiście mnie operował Super lekarz kompetentny i bardzo dobry fachowiec polecam pana doktora który ratuje życie ludzkie

Życzliwy spokojny a jednocześnie konkretny Mam nie najlepsze doświadczenie z innego szpitala . Chylę czoło przed tym człowiekiem.

Życzliwy spokojny a jednocześnie konkretny

wspaniały specjalista dbający o swoich pacjentów,pogodny ,zawsze uśmiechnięty. poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu ,jest bardzo kompetentnym lekarzem. jest godnym polecenia lekarzem

wspaniały specjalista dbający o swoich pacjentów,pogodny ,zawsze uśmiechnięty.
poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu ,jest bardzo kompetentnym lekarzem.
jest godnym polecenia lekarzem

Dzis mija 3 lata od subtotalnej resekcji zoladka. GIST. Rekonwalescencja bez komplikacji. Wspomnienia z pobytu - super. Chirurg (M.W.) to bez watpienia wzor lekarza. Marcin Podolski (75).

Dr. Mariusz Jóźwiak operował mnie 8 lat temu. Jestem cały czas pod jego opieką. Jest bardzo dobrym lekarzem, dba o pacjentów.

Jestem niecałe 4 tygodnie po operacji wykonanej przez dr. Jóżwiaka. Trudną technicznie operację wykonał perfekcyjnie, ale moje zdumienie spowodował dalszy przebieg leczenia. Odwiedzał mnie kilka razy dziennie, reagując na wszelkie dolegliwości, wpadał do pracy w sobotę, tłumacząc, że ma paru pacjentów po operacji i chce sprawdzić jak się czują, podtrzymywał na duchu i przekonywał, że są duże szanse na wyzdrowienie. A przy tym jest doskonale zorganizowany, podejmuje szybkie i trafne decyzje. No rzecz po prostu nie do uwierzenia, że istnieją jeszcze tacy lekarze!

Super lekarz z powołaniem!!! Poświęca pacjentowi czas,troszczy się,sam zmienia opatrunki!!!