lekarz Mariusz Kamieniecki

Miałam nieprzyjemność być obsłużoną przez tego lekarza na NFZ. Zero kontaktu wzrokowego. W gabinecie śmierdziało potem. Nie wiem czy po pacjentach czy od lekarza. Wizyta zajęła jakieś 2 minuty. Poczułam się potraktowana jak ktoś gorszego sortu. Jakby robił mi łaskę, że mnie leczy. Choć to dość mocno powiedziane, ponieważ dostałam skierowanie na MRI. Na moje pytanie czy możemy porozmawiać jeszcze o kolanach, powiedzial, że nie mam tego na skierowaniu od lek.rodzinnego, więc nie. Pozdro, panie doktorze. Mam nadzieję, że miał pan gorszy dzień. Bo pacjenci dają Ci na chleb, nie ...

Wizyta zajęła jakieś 2 minuty.
Pozdro, panie doktorze. Mam nadzieję, że miał pan gorszy dzień. Bo pacjenci dają Ci na chleb, nie zapominaj o tym.

Brak czasu na tłumaczenie choroby i opisanie dalszego leczenia . Obsługa pacjentów taśmowa (wizyta 2 min.) Nie polecam

Brak czasu na tłumaczenie choroby i opisanie dalszego leczenia .
Obsługa pacjentów taśmowa (wizyta 2 min.)

Nie polecam