lek. med. Mariusz Kasperczyk

Chirurg ogólny

Pan doktor Mariusz Kasperczyk to wspaniały fachowiec,rzeczowy,kompetentny,taktowny, skrupulatny, wzbudzający zaufanie, z niezwykłym podejściem do pacjenta, Cudowny ciepły i życzliwy człowiek. Przeprowadził u mnie gastroskopię oraz cholecystektomię laparoskopową. Z całą odpowiedzialnością serdecznie polecam oraz dziękuję za wspaniałą opiekę. Joanna W.

Joanna W.

Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził operację po, której czuję się jak nowo narodzony. Bardzo miła i przyjemna atmosfera. Polecam

To jest najlepszy lekarz jakiego znam. Przeprowadził dwie moje operacje chirurgiczne w Szpitalu Górniczym, Wspaniały, profesjonalny i bardzo empatyczny lekarz i cudowny człowiek. Polecam wszystkim. Dziękuję Panie Doktorze. Monika

Świetny fachowiec, specjalista wysokiej klasy. Pragmatyczne podejście. Luźny w obyciu, ludzki, sympatyczny. Udziela pomocnych informacji bardzo kompetentnie.

jestem dumna ze zabieg wykonywal tak wspanialy wybitny wrecz fenomen doktor kasperczyk polecam z cala odpowiedzialnoscia kazdej osobie ktora potrzebuje pomocy .uwazam ze jest niezastapionym lekarze .pozdrawiam mariola a jesli ktos patrzebuje skonsultowc rozmowe o zabiegu sutka persi bez obawy polecam doktora .a jesli ktos chcialby sie mnie zapytac zostawiam swoj emai mar_ola8@interia.pl

Bardzo dobry chirurg , rzeczywiście można na nim polegać. Co ważne , ma dobry kontakt z pacjentami i do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Jest pogodny i pełen pozytywnej energii co w kontakcie z pacjentem jest bardzo ważne. Naprawdę można go polecić .

Niesamowity człowiek i wspaniały specjalista. Bardzo ludzki w porównaniu z pozostałymi lekarzami, którzy nie widzą człowieka tylko jednostkę chorobową. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Trudno w obecnych czasach znaleźć lekarza tak pełnego empatii i zrozumienia dla pacjenta.

Wspaniały lekarz i człowiek, co nie często idzie w parze, wykonał mi badanie: gastroskopię. Pełen profesjonalizm, szybkie, bezstresowe badanie, serdecznie polecam dr. Kasperczyka, ten zabieg u niego to czysta przyjemność.

doktor Kasperczyk operował mi przepuklinę pachwinową w WSS Sosnowiec, zabieg przeprowadzony bardzo dobrze, na drugi dzień po zabiegu wyjście ze szpitala już bez środków przeciwbólowych. Polecam

Wspaniały chirurg i dobry człowiek, zdecydował się poprawić coś co ktoś inny zepsuł, ciężki zabieg ale rewelacyjnie i profesjonalnie wykonany, a jaka estetyka końcowa - rewelacja. Jest po prostu najlepszy.