dr Mariusz Klopotowski

Kardiolog

Bardzo kompetentny, konkretny, z wysoką kulturą osobistą, dbający o potrzeby pacjenta doktor. I tak przez wiele lat, w poczuciu bezpieczeństwa ...z bardzo dobrymi efektami, mimo, że mój przypadek zaliczał się do poważnych. Dziękuję Panu Doktorowi. Polecam.

Bardzo dobry, uprzejmy i konkretny lekarz. Zainteresowany swoim pacjentem aż do bólu. Zawsze ma czas, by choć chwilę poświęcić pacjentowi w nawale swojej pracy i poza nią. Żaden pacjent nie jest dla niego obojętny, nikogo nie zostawi w potrzebie. Jest godny polecenia, za fachowość, wyrozumiałość i cierpliwość do pacjenta lub osoby najbliższej pacjentowi. Odpowie na każde pytanie zadane przez osobę zainteresowaną. Swojego rozmówcę traktuje poważnie i wyrozumiałością.

Lekarz jak najbardziej kompetentny,pomocny, godny polecenia i zaufania.Jestem jego pacjentem ponad cztery lata.Potrafi wytłumaczyć wszystko na temat choroby pacjenta.Polecam

Wspaniały lekarz,poświęca pacjentowi dużo czasu,wytłumaczy na zadawane mu pytania, jest bardzo uprzejmy, ciepły i serdeczny, polecam!!!

bardzo kompetentny, rzetelnie tłumaczy chorobę i przebieg leczenia, proponuje optymalną kuracje, kompleksowe podejście do pacjenta, uprzejmy, z wysoką kulturą osobistą