lekarz Mariusz Kokodyński

Psychiatra

Naprawdę miły człowiek, całkiem w porządku lekarz. (pamiętajmy, że leki nie działają cudów). Byłam i u najlepszych, najdroższych, i u niego. Bez różnicy. Więc nie narzekajcie na kogoś, kto chce jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Trochę zakręcony, to prawda, ale w dobrym sensie :)) Wrażenie pozostawił jak najbardziej dobre.

Zdecydowanie polecam. Diagnozuje długo, ale bardzo dokładnie, widać że ma doświadczenie. Bardzo uprzejmy i miły, czasem trochę zakręcony i się spóźni, jednak dla mnie to nic złego. Wszystko dokładnie tłumaczy, czasami dość zawile używając wielu metafor i porównań, ale zależy mu na tym, żeby pacjent w pełni rozumiał działanie choroby i leczenia.

Doktorek po byku. Wymachuje rękami jakby miał Parkinsona, żyje w swoim świecie. Zapisuje hyperdawki bardzo niebezpiecznych leków. W ogóle nie patrzy na dobro pacjenta, chętnie wysłuchuje na jego temat plotek, a potem mu je z niebywałą satysfakcją powtarza. Nie ma żadnego pomysłu na leczenie, potrafi przez godzinę wypisywać receptę. Najchętniej to by każdego oddał na oddział zamknięty. Nie polecam!!!

Niestety nie mogę polecić Pana doktora, a wręcz odradzam leczenie u niego. Być może sprawdza się jako terapeuta dorosłych, ale nie dla młodzieży. Często się spóźnia i przez to skraca czas wizyty, jest niedostępny co powoduje problemy: np. zapisuje nowy lek, a w momencie kiedy lek wywołuje skutki uboczne to lekarz każe czekać miesiąc na następną wizytę. Sam sobie zaprzecza w trakcie sesji. Antagonizuje dziecko i rodzica. Po kilku wizytach byliśmy zmuszeniu znaleźć innego terapeutę, który pomógł nam znacznie skuteczniej.

Niestety, ja nie mam tak pochlebnej opinii o tym Panu. Lekarz często się spóźnia, jeśli się jest pierwszym pacjentem danego dnia, a a jeśli nie, gdy przychodzi się na daną godzinę to są trzy osoby na wcześniejszą godzine w poczekalni. Pan niestety nie grzeszy kultura osobista chociaż robi dobre pierwsze wrażenie. Nie uzyskałam diagnozy z jego strony choć uczęszczałam regularnie przez ponad dwa lata. Testował na mnie wiele lęków zmieniajac co kilka miesięcy ponieważ nie dawały żadnych efektów. W sumie około 8 różnych lekarstw. Gdy w końcu zapytalam co mi dolega i powiedziałam, że źle znoszę ciągłe zmiany leków. Zaczął podnosić na mnie głos i chamsko sie odzywać myślałam, że tylko ja negatywnie odbieram tego Pana aż do dnia gdy na studiach spotkałam koleżankę, która też do niego uczęszczała i również była bardzo nie zadowolona. Szczerze odradzam a przynajmniej radzę uważać na tego Pana i nie brać jego słów" za pewnik".

Pan Doktor stara się jak najbardziej pomóc aby dziecko było objęte potrzebną mu opieką i pomocą. Mogę go polecić każdemu. Monika

Monika

Pan doktor Kokodyński jest bardzo dobrym, sumiennym lekarzem i miłym człowiekiem. Bardzo stara się pomóc dziecku. Jest wyważony w opiniach. Diagnozuje długo, ale wie, co mówi. Jest życzliwy, cierpliwy i kompetentny. Cieszę się, że do niego trafiłam z dzieckiem.

lekarz godny polecenia, co najważniejsze chce pomóż i pomaga dzieciom, po prostu rewelacyjny i tak jak my mamy będziemy chodzić na wizyty, po terapii są efekty.

Jest rewelacyjny, a co najważniejsze chce pomoc i pomaga dziecku. Chodzimy do niego 3 lata i bedziemy chodzić nadal. Diagnozuje długo ale dokładnie.