dr Mariusz Korkosz

Reumatolog

wszystkim cierpiacym polecam z całego serca Pana Doktora,to nieoceniony fachowiec i bardzo,bardzo miły człowiek!

Trafiłam do Doktora Korkosza przypadkiem z polecenia mojego pediatry, który leczy mnie od dziecka. Przez prawie 2 lata w nic nie wartym Instytucie Reumatologii w Krakowie "próbowano" mnie leczyć, nie mogąc zdiagnozować mi choroby. Ale jak mozna zdiagnozować chorobę, robiąc w kółko te same badania i lecząc po omacku. Doktor Korkosz po pierwszych bardzo dokładnych badaniach wykrył u mnie toczeń i zastasował leczenie, które praktycznie uwolniło mnie od naprawdę koszmarnych bóli stawów. Jest lekarzem niezmiernie miłym i sympatycznym, a przy tym ma ogromna wiedzę i wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, odpowiadając na każde pytanie. Mam do niego pełne zaufanie i mogę go polecić każdemu, kto męczy się z chorobami reumatycznymi. Nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza!!!!

Świetny specjalista trafnie postawił diagnozę na pierwszej wizycie, pomimo nie najlepszych rokowań po wizycie nie czułam przygnębienia. Widziałam jak po rozmowie z doktorem pacjentka poruszająca się na wózku z powodu bólu wstała i poszła posługując się tylko kulami, niesamowita siła perswazji. Szczerze polecam ale na wizytę czeka się bardzo długo (dwa miesiące)

nic dodac nic ujac,nic dodac nic ujac,nic dodac nic ujac

nic dodac nic ujac,nic dodac nic ujac,nic dodac nic ujac

Wyciągnął mnie z bardzo poważnego stanu, spuchniete stawy nóg i rąk. Faktycznie nie poświeca dużo czasu na kontakt z pacjentem ale wyniki ma świetne. A juz myslalem ze po mnie... gdyby nie on nie wiadomo czy bym napisal ten tekst. ZDECYDOWANIE POLECAM

Bardzo dobry specjalista, trafnie stawia diagnozę, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Miły człowiek, doskonały lekarz.

ŚWIETNY SPECJALISTA, ZWARTE ODPOWIEDZI DOT. CHOROBY, PROSTE, LOGICZNESŁOWNICTWO

ŚWIETNY SPECJALISTA, ZWARTE ODPOWIEDZI DOT. CHOROBY, PROSTE, LOGICZNESŁOWNICTWO

Parę minut to za mało aby dobrze zdiagnozować pacjenta, nawet dośwadczenie i kompetencje nie pomogą.

CUDOTWÓRCA W DZIEDZINIE REUMATOLOGI I TO BEZ PRZESADY POD WZGLEDEM DIAGNOZY I UPARTOSCI W LECZENIU PRZEWYŻSZA SERIALOWEGO DR.HOUSA A I HUMOREM NIE USTEPUJE MU Z TĄ RÓŻNICĄ ŻE JEST DLA PACJETÓW MIŁY POLECAM TEGO DOKTORA WSZYSTKIM W CIEZKICH STANACH REUMATOIDALNYCH