dr n. med. Mariusz Krawczyk

Onkolog, Chirurg onkolog

3,5

Byłam na badaniu znamion metodą wideodermatoskopii. Każda zmiana została obejrzana i wykonano zdjęcie. Badanie trwało 20 minut, na każde pytanie uzyskałam odpowiedź. Lekarza mi polecono, uważam że zdecydowanie zasługuje na najwyższe noty.

Wspaniały lekarz. Bardzo konkretny i rzeczowy. Zrobił zabieg mojemu mężowi bez biopsji i trafił w sedno. Mąż jest po 12 cyklach chemioterapii, obecnie wrócił do pracy. Życzymy dużo zdrowia Panu i doktorowi i dalszej wspaniałej i owocnej pracy. Tadeusz K.

Te pozytywne opinie to pisał chyba sobie sam lekarz. Zdecydowanie odradzam. Sympatyczny ? Rzeczowy ? Kpina. Poszłam do niego z wynikami badań zrobionymi prywatnie ponieważ zależało mi na czasie. Wyniki oczywiście nie były wszystkie w normie. Lekarz popatrzył i powiedział: "niech pani przyjdzie za 6 miesiecy do kontroli". Na moje: "ale te wyniki są złe i mogą sie pogorszyć" odpowiedział "jest taka możliwość". Na kase liczył ? Niech zapomni. W przychodni na Zatorskiej wyglądał jakby siedział tam za kare, odzywał się do pacjenta jak za czasów PRLu. Nigdy więcej.

Wspaniały lekarz i człowiek naprawdę polecam .

Wspaniały lekarz i człowiek naprawdę polecam .