lekarz Mariusz Kruk

wspaniały lekarz, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, operacja zakończona sukcesem i pełnym powrotem do zdrowia, jestem mu ogromnie wdzięczny i mogę w pełni polecić

Pan Doktor Kruk to najlepszy specjalista, niesamowicie kompetentny, podchodzi z ogromną troską do pacjenta. Gorąco polecam

Polecam jest kompetentny, o ile sam nie może pomóc poleca rehabilitanta, który po dwóch spotkaniach wyleczył chorobę o której inni lekarze chcieli operować.

Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANA DOKTORA MARIUSZA KRUKA. Jego osobę można oceniać na kilku płaszczyznach. Jako człowiek jest bardzo miły, spokojny, opanowany i emanuje bardzo pozytywna energią. Daje poczucie spokoju,pewności i co najważniejsze szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Bardzo troszczy się o swojego pacjenta do tego stopnia, że poświęca swój cenny, wolny czas na wizytę po operacyjną w celach kontrolnych (po mimo weekendu). Większość lekarzy oddelegowała by ten obowiązek innym kolegom po fachu, jednak Pan doktor Kruk zjawił się osobiście. Co do oceny jako specjalisty ortopedii na swoim przypadku mogę zapewnić, że ...

Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANA DOKTORA MARIUSZA KRUKA.
Jego osobę można oceniać na kilku płaszczyznach. Jako człowiek jest bardzo miły, spokojny, opanowany i emanuje bardzo pozytywna energią. Daje poczucie spokoju,pewności i co najważniejsze szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Bardzo troszczy się o swojego pacjenta do tego stopnia, że poświęca swój cenny, wolny czas na wizytę po operacyjną w celach kontrolnych (po mimo weekendu). Większość lekarzy oddelegowała by ten obowiązek innym kolegom po fachu, jednak Pan doktor Kruk zjawił się osobiście. Co do oceny jako specjalisty ortopedii na swoim przypadku mogę zapewnić, że byłem zdiagnozowany i zoperowany na najwyższym, światowym poziomie zarówno pod względem opieki przed i po operacji. Przed zabiegiem Pan doktor przeprowadził se mną rozmowę podczas której wyjaśnił mi wszystkie "za" i "przeciw" pokazując wadę której nie dostrzegli inni specjaliści. Ostateczną decyzję co do zabiegu pozostawiając jednak mi. Po za tym powiedział o alternatywnych możliwościach, absolutnie nie narzucając swojej operacji. Po wykonanej przez Pana doktora pracy można było bez problemu dostrzec jego dobre serce. Z dużą energią i wkładem osobistym nie zakończył swojego obowiązku na samym zabiegu. Dawał wiele rad i pokazywał możliwości, tak abym jak najszybciej z pełną mocą i werwą wrócił do życia z czasu przed wypadkiem i mógł dalej spełniać swoje pasje i marzenia które bez w pełni sprawnej kostki zostały by tylko w moim sercu.

Mając doświadczenie ze szpitalami w USA przez prawie 30 lat, muszę stwierdzić, że dr. Kruk jest lekarzem klasy światowej, jeśli chodzi o swoje umiejętności. Kontakt z pacjentem - wysoka kultura osobista i umiejętność słuchania, zwłaszcza osób starszych. Ocena schorzenia i wskazania - bardzo fachowa. Operacja - wykonana precyzyjnie i fachowo. Kontakt z operowanym pacjentem w szpitalu - codzienne wizyty i troska o pacjenta (co jest bardzo ważne, a niedoceniane przez wielu chirurgów) Kontakt pooperacyjny - umiejętność wytłumaczenie pewnych dolegliwości pooperacyjnych i troska o pacjenta. Tacy właśnie lekarze podnoszą markę polskich chirurgów na arenie międzynarodowej i narzucają nowe standardy w polskich szpitalach.

Rekonstrukcja ACL. Zajebisty facet i fachowiec. Polecem 100%.

Rekonstrukcja ACL. Zajebisty facet i fachowiec. Polecem 100%.

Rekonstrukcja ACL. Bardzo dobry specjalista. Miły i życzliwy lekarz.

Rekonstrukcja ACL. Bardzo dobry specjalista. Miły i życzliwy lekarz.

Wspaniały lekarz jakich na tym świecie mało. Bardzo trafnie przewidział mój problem z ręką w 100% jeszcze przed zrobieniem USG , polecił bardzo dobrego rehabiltanta. miły i fajny lekarz - POLECAM

Zdecydowałem się na wstępna wizytę u Tego DR. i to był błąd mimo prostego zabiegu tylko kasa kasa i kasa .Tę samą operacje wykonałem u innego lekarza w tzw. państwówce czym się różniło tylko tym iz nie musiałem mieć osuwanej torbieli kolana ,nie musiałem mieć rekonstrukcji a tylko artroskopie i nic mi nie dolega

Najlepszy lekarz ortopeda na jakiego mogłem trafić. Jestem absolutnym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Dodatkowo jest bardzo miłym i serdecznym człowiekiem. Postawił natychmiastową w 100% trafną diagnozę i bardzo dobrze przeprowadził operację (ACL). Dzięki niemu nadal mogę cieszyć ogromną przyjemność z uprawiania sportów.