lekarz Mariusz Kuwik

Byłam na wizycie u pana doktora w gabinecie w Votum. Doktor zrobił mi dużo badań , zawsze do tej pory tylko czytałam liczby na tablicy a okulary noszę 15 lat. Nawet nie wiedziałam,że są takie badania a okulary były złe. Teraz wiem,że mogę się ich pozbyć bo jest coś takiego jak laserowa korekcja. Nigdy nikt mi o tym nie mówił ale zwykle korzystałam z badań w salonach optycznych, więc już wiem dlaczego nikt nie mówił. Lekarz poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam żeby wszystko zrozumieć i wszystko mi wyjaśnił. Polecam badanie w tym gabinecie wszystkim.http://mariuszkuwik.pl

Bardzo przyjemny, z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Jestem zachwycona efektem zabiegu laserowej korekty wady wzroku obojga oczu ktory wykonany zostal w listopadzie 2015. Serdecznie wszystkim polecam p. doktora Mariusza i cala klinike, bardzo mu dziekuje.

Bardzo przyjemny, z profesjonalnym podejsciem do pacjenta.

Wciąż poszukujesz " Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Piotr Mazur

Dermatolog dziecięcy
Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98