lek. dent. Mariusz Legutko

Doktor Legutko rozpoczął wizytę od analizy mojego problemu, później wytlumaczył co dokładnie będzie robione oraz ile to potrwa (dla mnie to ważne, bo podczas zabiegu nie da się już skomunikować z dentystą z wiadomych względów). Minimum stresu, profesjonalne podejście, duża wiedza i dużo poświęconego czasu. No i, co najważniejsze, już nie boli :)

Świetny fachowiec, po prostu mistrz. Pomógł mi w wyleczeniu zęba i założeniu korony. DO tego cierpliwy i miły.

Miałam ogromne problemy z zębami pogłębione tylko wizytami u różnych dentystów i w końcu trafiłam na Pana Legutko (z polecenia). Pan doktor bardzo mi pomógł. Jest kompetentny i tłumaczy pacjentowi na czym polega problem i jakie są wyjścia z sytuacji. Pełen profesjonalizm :) Bardzo gorąco polecam! Asia.

Asia.

Polecam na 1000 % *pełen profesjonalizm *leczenie na najwyzszym poziomie *doskonałe podejście do pacjenta

Polecam na 1000 %
*pełen profesjonalizm
*leczenie na najwyzszym poziomie
*doskonałe podejście do pacjenta

bardzo dobry lekarZ! wyleczyl mi zeba kanalowo ktorego 3 lekarzy nie bylo w stanie doleczyc. koszt 550zl ale naprawde fachowe podejscie,super sprzet mily pan:) takze polecam:)

takze polecam:)

Serdecznie polecam! Zdecydowałem się na leczenie u Pana doktora i jestem w 100 procentach zadowolony. Wojtek

Doktor Legutko jest wyjątkowym lekarzem. Wysoko wykwalifikowany, korzysta z najlepszych materiałów. Miły, wyrozumiały i cierpliwy. Od lat leczę się u niego z całą rodziną i polecam znajomym przebywającym zagranicą.

Rewelacja! Fachowy, kompetentny! POLECAM KAŻDEMU

Rewelacja! Fachowy, kompetentny! POLECAM KAŻDEMU

polecam wszystkim od wielu lat, chociaż już nie mieszkam w Krakowie.

polecam wszystkim od wielu lat, chociaż już nie mieszkam w Krakowie.

Leczę się w tym gabinecie od ponad dziesięciu lat, mam pełne zaufanie do lekarza, wciągłem tam całą rodzinę bo warto leczyć się tam gdzie robią to dobrze. Polecam każdemu. Kazimierz Rutkowki

Kazimierz Rutkowki