lekarz Mariusz Leszczyński

Pediatra

Bardzo Dobry Pediatra Naprawdę Polecam :) I oby więcej było tak Dobrych Lekarzy Jak Pan Doktor Leszczyński!!!!

Synek trafił do szpitala z ostrym zapaleniem płuc, kiedy inny lekarz zbagatelizował sprawę mówiąc o zwykłym katarku (a synek miał 2,5 m-ca!), dr Leszczyński zbadał go na obchodzie i od razu kazał przenieść na intensywny nadzór i zlecił szereg badań. Fachura to on jest, zna się na rzeczy, ale w szpitalu dla rodziców jest chamem i gburem. Tyle co się sarkazmów nasłuchałam od dr to mało od kogo... Zawdzięczam mu życie synka, więc za fachowość 5/5 jednak za kulturę osobistą solidna 1! Może na prywatnej wizycie byłby milszy, bo czego to się nie robi dla kasy.

Z pewnością polecam lek. Leszczyńskiego. Uprzejmy, kompetentny, zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów. W razie potrzeby zawsze przyjmuje mnie z synkiem. Fachowy lekarz!

polecam. Kompetentny, nigdy nie odmawia, zawsze oddzwania na smsy, nawet w weekendy, trafia z diagnozą, leczę u niego dwójkę dzieci. polecam Go w swoich modlitwach!!! teraz są Mu najbardziej potrzebne!!!

LEKARZ GODNY POLECENIA. JEZDZE Z DZIECMI OD 11LAT. SWIETNE PODEJSCIE DO PACJENTA. DZIECI NA WIZYTE DO DOKTORA JADA JAK DO WUJKA. KONKRETNY I ZAWSZE STAWIA TRAFNA DIAGNOZE. POLECAM

bardzo dobry lekarz leczyłam córkę a teraz syna,jak dostanie leki przepisane to na drugi dzień już jest poprawa naprawdę warto jechać do pana doktora, polecam

Fakt, że doktor jest fachowcem (mówi się, że jest nastepcą dr Kemony). Niestety w zakresie czasu poświęconego pacjętowi jest bardzo źle. Dziecko (3 lata) kaszlało co kilkanaście sekund, aż wymiotowało kilka razy. Przyjechałem bez umówienia, a pan doktor tylko stwierdził, że jest kolejka i nie byliśmy zarejestrowani, więc musimy czekać - nawet nie zerknął na syna żeby stwierdzić, czy panikujemy (jak to rodzice), czy to coś poważnego - a jestesmy stałymi pacjentami doktora. Ogólnie trudno się dodzwonić, bardzo mało dostępny dla pacjęntów. Wiedza to nie wszystko, lekarz powinien być jeszcze dostępny dla swoich pacjentów - tym bardziej, że to z naszych pieniędzy się utrzymuje. Doktor Kemona jest dostępny zawsze.

Lekarz u którego nie ma się wrażenia jak na wizycie u handlowca farmaceutykami. Mój synek ma 3,5 roku i leczymy go tylko u dr. Leszczyńskiego, nigdy nie zawiódł. Widać że on naprawdę lubi swoją pracę i dzieci. Polecam!

Super lekarz polecam wszystkim rodzicom. Prawdziwy fachowiec, inni lekarze nie rozpoznali zapalenia płuc a on odrazu rozpoznał

Wszystkim małym pacjentom polecam tego lekarza.Pozdrawiam.

Wszystkim małym pacjentom polecam tego lekarza.Pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Świdnica"?

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica