Lekarz absolutnie godny polecenia: fachowy, z ogromną wiedzą, zrównoważony, przezorny, dyskretny. Podczas pierwszej wizyty może sprawiać wrażenie nieprzystępnego, ale każde pytanie ze strony pacjentki, a raczej niewiarygodnie wyczerpująca w wielu wątkach odpowiedź na owo pytanie ze strony doktora-rozwiewa to wrażenie. Poleciłam dr Lisiaka wielu koleżankom i wiem, że są jego wiernymi i b.zadowolonymi pacjentkami. Dodam, że dr prowadził moje 2 ciąże. Szczerze i gorąco polecam.

Naprawdę nic dodać, nic ująć. To świetny lekarz, który emanuje spokojem, a to na pewno jest bardzo ważne, gdy jest się w ciąży. Nie wprowadza niepokoju, wręcz przeciwnie. Poza tym widać gołym okiem, że zna się na rzeczy. Polecam wszystkim paniom bez żadnego wahania!

Prowadzil moja ciaze, faktycznie malo mowi ale odpowiada na kazde pytanie wyczerpujaco, na poczatku malomownosc mi przeszkadzala potem przerodzila sie w zalete poniewaz w ciazy odbieralam wiele zeczy z przerysowaniem i niepotrzebne slowa moga tylko wywolac niepokój, dzieki temu ze jest spokojny i ja bylam spokojna a to w ciazy wileki skarb. Jest bardzo przezorny i dokladny, jesli komus zalezy na zdrowiu i fachowej opiece polecam

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYT U DR.LISIAKA,RZECZYWIŚCIE JEST SKROMNY I NIEGADATLIWY;-) JEDNAKŻE WYSTARCZY ZAPYTAĆ A ROZWIEJE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI...PROWADZIŁ MOJĄ CIAZE,KTÓRA NIE PRZEBIEGAŁA ZBYT DOBRZE,A JEDNAK ZAKOŃCZYŁA SIĘ POWODZENIEM;-)DZIEKI SZYBKIEJ INTERWENCJI CIECIA CESARSKIEGO PRZEZ PANA DOKTORA.UWAZAM IŻ PAN DOKTOR JEST PRZEZORNY I WIE ŻE LEPIEJ"DMUCHAC NA ZIMNE"POLECAM,ALE TO JEST TYLKO MOJA OSOBISTA OPINIA;-)

Prowadzil moja ciaze, jestem bardzo zadowolona, wszystko mi wytlumaczyl, jesli mialam jakies pytania badz watpliwosci zawsze potrafil udzielic mi informacji, osiagalny 24h na dobe 7dni w tyg pod telefonem, jesli nie moze odebrac, oddzwania.

Dr Lisiak jest naprawdę super lekarzem:) ja jestem ,,trudną" pacjentką , zadaje milion pytan, a dr cierpliwie mnie słuchał, odpowiadał na pytania.Bardzo delikatny jak bada,polecam !!!! Joanna W:)

polecam to naprawde dobry specjalista od 10 lat chodze na wizyty z roznymi problemami i zawsze moglam liczyc na odpowiednia pomoc

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, zmieniłam właśnie ginekologa i na pewno już będę pacjentką doktora Lisiaka. Jest spokojny, rzeczowy, delikatny!!! i godny polecenia.

Polecam serdecznie, każdej która boi się wizyty u ginekologa! Tak spokojnego i przyjaznego lekarza chyba nie znajdziecie!

Zdecydowanie polecam, dotychczas nigdy się nie zawiodłam (od 5 lat jestem Jego pacjentką)! 8x"zdecydowane TAK"

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz