lekarz Mariusz Lizak

2,2
2,2
1,9
2,1

Podzielam wszystkie negatywne komentarze. Kulturę zostawił za drzwiami. Kto może niech omija, ja niestety nie miałam wyboru. Niewiarygodne że mu jeszcze za to płacą!

Arogancki, niemiły, nieuprzejmy. Bardzo niemiłym tonem zadaje pytanie czy był numerek, nie masz numerka dostajesz opieprz po czym przyjmuje Cię na wizytę. Dramat nie lekarz. Brak możliwości płatności kartą, średniowiecze.

Opryskliwy, starszy Pan, który niestety nie został nauczony podstawowych zasad komunikacji interpersonalnej.

Lekarz spoznil się pół godziny. Ani słowa przepraszam . Dla pacjenta nieuprzejmy, złośliwy wręcz arogancki. I to wszystko na wizycie prywatnej. Ewidentnie minął się z powołaniem. Omijać z daleka !!

Nie mogę czytać tego bólu dupy tych ludzi w komentarzach. Przestańcie siać ferment wobec tego lekarza. Jeśli sami zostawiliście kulturę w domu to nie oczekujcie jej w gabinecie. Lekarz odbiera odrazu telefony, jest uprzejmy kontaktowy. Pan Mariusz podchodzi profesjonalnie zawsze do mnie i do innych, lekarz z powołania i szczery mówi co jest na rzeczy. Polecam tego lekarza.

Rak jelita cienkiego wykryty dość wcześnie i radosny pacjent cieszący się życiem? Panie Mariuszu. Jako lekarz powinien Pan wiedzieć, że rak jelita cienkiego jest bardzo trudny do wykrycia nawet przez specjalistów wysokiego formatu. W dodatku jest to rak przerzutowy (dla Pana wiedzy taki powstający z przerzutu). Więc prawdopodobieństwo ozdrowiałego pacjenta z rakiem jelita cienkiego cieszącego się życiem...niech Pan wybaczy jest bliskie zeru. Jeżeli chce sobie Pan pisać komentarze szanowny Panie niech Pan wybierze takiego raka, którego jest Pan w stanie wykryć (jako lekarz medycyny pracy) i po którym pacjent (zwłaszcza ...

Więc prawdopodobieństwo ozdrowiałego pacjenta z rakiem jelita cienkiego cieszącego się życiem...niech Pan wybaczy jest bliskie zeru. Jeżeli chce sobie Pan pisać komentarze szanowny Panie niech Pan wybierze takiego raka, którego jest Pan w stanie wykryć (jako lekarz medycyny pracy) i po którym pacjent (zwłaszcza podeszły wiekiem) będzie mógł się pochwalić efektem. Inaczej można wystawić się na pośmiewisko wystawiając sobie opinię. A tak niestety się stało. Wstyd kolego.

Byłem ostatnio na wizycie u Pana doktora, byłem bardzo zadowolony z podejścia do pacjenta oraz szczegółowo przeprowadzonego wywiadu. Wszystko szczegółowo wytłumaczy i odpowie na każde pytania.Serdecznie polecam.

Podczas rutynowej kontroli dla zakładu pracy, mimo mego przekonania o dobrym stanie zdrowia, stwierdził u mnie podejrzenie raka. Zostalem przez niego skierowany na dodatkowe badania do szpitala w Szczecinie, gdzie potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Stwierdzono u mnie raka jelita cieńkiego. Na szczęście choroba została wykryta dość WCZEŚNIE, dzięki czemu dziś żyje i mogę się cieszyć życiem ze swoja żoną, dziećmi i wnukami!! Do końca życia będe żywym świadectwem Pana kompetencji oraz będę Panu wdzięczny za uratowanie mi zycia! Wesołych Świat !!!

Wesołych Świat !!!

Podzielam opinię moich poprzedników. Brak kulturalnego odnoszenia się do pacjenta itp.

Obraża ludzi, jest nieuprzejmy, metody badania conajmniej przestarzałe, przyjmuje w innych godzinach niż zapowiedziane (częste ponad godzinne spóźnienie)