dr n. med. Mariusz Michno

witam, trafiłam do dr bo moj lekarz był na urlopie i został mi polecony przez znajomych... miałam u dr leczenie kanałowe, co do ceny to cena jak u mojego stomatologa ok 700 zł za szóstke... pozniej miałam robione zdjecie kontrolne u mojego stomatologa i powiedział ze bardzo dobrze wypełnione.. jedynie do czego mozna sie przyczepic to ciagłe opóznienia w przyjmowaniu pacjentów, byłam 3 razy i za kazdym razem musiałam czekac srednio po 20 mim, pozniej pan dr zleca znieczulenie innemu lekarzowi i wychodzi, znowu kolejne 20 min nim dr wróci i pan dr zajmuje sie zebem .. druga sprawa to to, ze troche krepujaca jest obecnosc tylu osob w gabinecie i to ze dr nie zamyka drzwi, oprócz pana Michno sa jeszcze 3 lub 4 osoby... dla mnie leczenie zebów jest bardzo intymna sprawą a człowiek sie jeszcze denerwuje a taki tłum nie działa korzystnie na moja psychike.. pomimo tego, ze pan dr spełnił moje oczekiwania jako pacjenta, postanowiłam leczyc sie u dotychczasowego lekarza gdzie bardziej ceni sie komfort i intymnosc pacjenta.

byłem u doktora po kilku latach gdyz mialem problem z zebem, złamałem zęba podczas jedzenia... pan dr zrobił leczenie kanałowe, jakis wkład i korone na zeba... zapłaciłem sporo bo ok 1,3 tys zł ale jestem zadowolny z uratowanego zęba...zgadzam sie równiez z poprzednimi wpisami co do zachowania dr Michno po znieczuleniu, zreszta pan doktor nawet juz nie znieczula tylko inny lekarz i pacjent zostaje wtedy sam z dr od znieczulania i dwoma asystentkami i co smieszne nikt sie nie odzywa do pacjenta, tak jakby sie wstydzili. Doktor wraca po ok 10 min ( czasem dłuzej)zrobi co ma zrobic i wychodzi. pamietam kilka lat wstecz jak dr pracował sam , czasem tylko byla pani do pomocy i spedzał o wiele wiecej czasu z pacjentem, czasem pozartował , poopowiadał historie z wakacji , po prostu bylo milo i symatycznie... na przestrzeni lat dalej nie mam zastrzezen co do leczenia ale do atmosfery ktora panuje w gabinecie ogromne i raczej zmienie lekarza na innego.

najlepszy dentysta na swiecie! miałam krzywe jedynki od dziecka, przed slubem chciałam je wyprostowac. nie zdecydowałam sie jednak na aparat, pan doktor zaproponował mi wykonanie mostu na tych zebach. polecił mi rowniez zrobienie koron pełnoceramicznych. wszyscy byli w szoku jak bardzo zmienil sie moj usmiech a ja jestem bardzo zadowolona. uwazam ze ceny rozsadne, chodzilam do inego pana stomatologa na kosciuszki i tam płaciłam znacznie wiecej. oczywiscie terminy bardzo odległe u pana doktora, ale nie ma sie czemu dziwic. Najlepszy specjalista w miescie! dziekuje i pozdrawiam

Do tego stomatologa ostatnio wybrałem się jak się okazało, źle oczyszczonym kanałem po ostatnim stomatologu, który wywoływał ból do którego nie chciałbym przywoływać porównań. Z pierwszą wizytą, gdzie mile zaskoczony spotkałem się z miłą obsługą Pan Doktor w prosty zrozumiały sposób wytłumaczył w czym problem i szybko zrobił co trzeba. Podobał mi się fakt sugestii niektórych rozwiązań, które mogą pomóc w estetyce - niewykluczone, że skorzystam. Szczerze polecam, bo lekarz jest fachowy, wie co robi i co dla pacjenta najlepsze.

Przyszłam do Pana Doktora z zębem, który według innych dentystów już nadawał się tylko do wyrwania. Jak się okazało, było jeszcze możliwe leczenie i Pan Doktor mi go uratował! Strasznie się ucieszyłam, bo wychodzę z założenia, że zęby najlepiej mieć swoje! Plusy? Kompetencja, uprzejmość, zrozumienie, umiejętność tłumaczenia co jest i co trzeba zrobić. Minusy? Pan Doktor wyszedł z gabinetu na kilka minut w trakcie przyjmowania, ale potem się okazało, że coś ważnego się stało więc myślę, że to zrozumiałe.

Przyszedłem do Pana Doktora z zębem, który według dwóch innych dentystów nadawał się tylko do wyrwania. Jak się okazało niemożliwe stało się możliwe- ząb został uleczony. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, doceniam również Jego pełen profesjonalizm i wyjątkową obsługę. Jeszcze raz dziękuję.

Niby wszystko ok..ale doktor kocha słowa "ubytek na stycznej". Ogolnie pracuje za szybko i pozostawia zęb y kiepsko wyszlifowane. Ale leczeniem dwóch zębów już ze zbieczuleniem trwa 15minut.. zaraz po wykonaniu usługi wychodzi. Komunikacja kiepska.

U Pana dr leczę zęby już od jakichś 3 lat. Regularnie chodzę na kontrolne wizyty. Dzięki temu moje zęby jak sam dr mówi są praktycznie w idealnym stanie. Bardzo polecam Pana dr wszystkim którym zależy na zdrowych zebach, a ja w podzięce za profesjonalizm i niekiedy naprawdę dużą wyrozumiałość wystawiam mu bardzo dobrą opinie.

Doskonały lekarz,pełen profesjonalizm, świetny i bardzo miły personel,ceny w porównaniu z innymi gabinetami absolutnie niewygórowane!Pan Doktór zawsze bardzo dokładnie tłumaczy co zamierza robic na danej wizycie i zawsze pyta pacjenta o zgodę, włacznie z tym że prosi nawet o pisemną zgodę na wszelkie planowane zabiegi, także nie wierzę absolutnie w te krytyczne opinie!! W sytuacjach nagłych zawsze pomoże, nawet w niedziele czy swięta.Jest to na pewno jeden z niewielu lekarzy z powołania. Mam trochę rozeznania, gdyż wcześniej korzystałam z usług innych lekarzy aż trafiłam i to jest moje szczęście, do gabinetu Pana Doktora. Byłam bardzo zaskoczona tak wspaniałym podejściem do pacjenta.Nie ukrywam, że jestem dość wymagająca, tym bardziej doceniam tak profesjonalną i miłą obsługę.Bardzo gorąco polecam tego lekarza każdemu!!! Wdzięczna pacjentka Urszula..

witam, tez miałem robiony most górny na cyrkonie. dr zrzucił stare korony i została zrobiona nowa praca. bez prównania, nowe zęby wyglądają bardzo naturalnie. jestem mega zadowolony ze skorzystałem z jego usług. polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
Rybnik
NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice
Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik

lek. dent.
Aneta Pawlik

Stomatolog dziecięcy
Praktyka dentystyczna Aneta Pawlik
Sławików3
44-200 Rybnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik