Mariusz Milczarczyk

Internista

Super podejście do pacjenta, wiedza, kompetencja, empatia, kultura osobista. Dokładne badanie, wyjaśnienia dotyczące zaleceń i zapisanych leków. Bardzo polecam.

jeden z najmilszych lekarzy, z jakimi miałam przyjemność. bardzo uprzejmy, sympatyczny, spokojny. poświęca czas pacjentowi, tłumaczy kazdą rzecz, wzbudza duże zaufanie. bardzo bardzo go polecam!

Polecam Pana Milarczyka bardzo uprzejmy doradzi porozmawia jasno i czytelnie wytłumaczy jak dawkować lekarstawa, leki też trafione które mi wypisał :)

Pełna otwartość na pacjenta. Szerokie spojrzenie na chorobę i poszukiwanie najlepszej metody leczenia. Wysoka kultura osobita.

Niesamowita osoba. Gdyby wszyscy tak podchodzili do pacjenta... Niesamowicie uprzejmy, spokojnym głosem tłumaczył wszystko co chciałem wiedzieć. Czułem że podchodzi do mnie indywidualnie - nie "masowo". Nie idzie "na łatwiznę" wypisaniem antybiotyku - szuka rozwiązań skutecznych, ale zdrowszych dla organizmu. POLECAM

Niesamowita osoba. Gdyby wszyscy tak podchodzili do pacjenta...

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49