Panie Doktorze bardzo dziękuję za Pana podejście i pełen profesjonalizm zarówno przed zabiegiem,jak i później na sali operacyjnej. Jest Pan wielkim i cudownym człowiekiem o niespotykanym podejściu do pacjenta i jego choroby. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora. Panie Doktorze dziękuję za operację i czuwanie nade mną podczas zabiegu.

Panie Doktorze dziękuję za operację i czuwanie nade mną podczas zabiegu.

Kompetentny lekarz, ale przede wszystkim cudowny człowiek. Zależy mu na zdrowiu pacjentów, na ich bezpieczeństwie, a nie na pieniądzach. Zawsze można liczyć na jego cenne rady. Zna się doskonale na swojej pracy i zawsze wykonuje ją wzorowo oraz odpowiedzialnie.

Świetny lekarz. Teraz pracuje w szpitalu u nas w Warszawie. W tym MSW. Dzięki za opiekę Doktorze.

Lekarz Mariusz Mioduski jest wspanialym fachowcem w swojej dziedzinie.Otrzymal wielki dar od Boga...POWOLANIE.To bardzo mlody lekarz ale o DUZYM SERCU ,cenie Go i wierze w to ze takim pozostanie na zawsze..

Lekarz bardzo miły i uprzejmy. Z bardzo dobrym podejściem do Dziecka. Mimo, że jest w trakcie specjalizacji i zaczyna swoją karierę zawodową jest bardzo fachowy i kompetentny. Nie bardzo my jako pacjenci mamy wpływ na wybór lekarza prowadzącego-znieczulającego w czasie operacji ale życzę zdecydowanie aby Państwo trafili na Pana Doktora.jak drugi raz to chciałabym swój Mały Skarb oddać w ręce Doktora. Polecam.

miło wspominam mimo wszystko. polecam serdecznie

miło wspominam mimo wszystko. polecam serdecznie

Bardzo dobry lekarz. Poza tym przystojny i miły. Polecam. Teraz rozumiem dlaczego ma tyle komentarzy-po prostu kompetentny i komunikatywny.:))))

Moje dziecko leżało w dsk i bardzo miło wspomina pana doktora. Jest młody, ale nie uważam żeby to była wada, bo każdy kiedyś zaczyna. Moje córka bardzo się stresowała przed zabiegiem, ale pan doktor z wielkim ciepłem i wyrozumiałością uspokoił ją i mnie przy okazji. Ja polecam, bo ma wspaniałe podejście do dzieci.

jest wspanialym lekarzem z bardzo duza wiedza ,polecam kazdemu kto potrzebuje opieki medycznej

przecudowny człowiek..............polecam każdemu,kto tylko trafi na doktora w swoim zyciu.........Człowiek dusza...prawdziwu przyjaciel

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Lublin"?

mgr

Ewa Miśko

Wizyty domowe
Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44
Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółdzielni Pracy Specjalistów Rentgenologów
Działdowska 7/9