lekarz Mariusz Mioduski

Anestezjolog, Wizyty domowe

miło wspominam mimo wszystko. polecam serdecznie

miło wspominam mimo wszystko. polecam serdecznie

Świetny lekarz. Teraz pracuje w szpitalu u nas w Warszawie. W tym MSW. Dzięki za opiekę Doktorze.

Lekarz Mariusz Mioduski jest wspanialym fachowcem w swojej dziedzinie.Otrzymal wielki dar od Boga...POWOLANIE.To bardzo mlody lekarz ale o DUZYM SERCU ,cenie Go i wierze w to ze takim pozostanie na zawsze..

Panie Doktorze bardzo dziękuję za Pana podejście i pełen profesjonalizm zarówno przed zabiegiem,jak i później na sali operacyjnej. Jest Pan wielkim i cudownym człowiekiem o niespotykanym podejściu do pacjenta i jego choroby. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora. Panie Doktorze dziękuję za operację i czuwanie nade mną podczas zabiegu.

Panie Doktorze dziękuję za operację i czuwanie nade mną podczas zabiegu.

Bardzo dobry lekarz. Poza tym przystojny i miły. Polecam. Teraz rozumiem dlaczego ma tyle komentarzy-po prostu kompetentny i komunikatywny.:))))

Kompetentny lekarz, ale przede wszystkim cudowny człowiek. Zależy mu na zdrowiu pacjentów, na ich bezpieczeństwie, a nie na pieniądzach. Zawsze można liczyć na jego cenne rady. Zna się doskonale na swojej pracy i zawsze wykonuje ją wzorowo oraz odpowiedzialnie.

jest wspanialym lekarzem z bardzo duza wiedza ,polecam kazdemu kto potrzebuje opieki medycznej

Miły, komunikatywny, zajebisty anestezjolog. polecam.:)

Miły, komunikatywny, zajebisty anestezjolog. polecam.:)

oby więcej takich lekarzy jak doktor Mioduski !!!

oby więcej takich lekarzy jak doktor Mioduski !!!

przecudowny człowiek..............polecam każdemu,kto tylko trafi na doktora w swoim zyciu.........Człowiek dusza...prawdziwu przyjaciel