Jestem doktorantem na wydziale Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Od 1999 roku zajmuję się medycyną chińską (diagnostyka wg TCM i dobór diety, ziół i leków ziołowych). Od 2007 zajmuję się profesjonalnie akupunkturą i jestem dyplomowanym akupunkturzystą. Przeszedłem również przeszkolenie z zakresu terapii manualnej. W moim gabinecie współpracuję także z innymi specjalistami. Zapraszam na naszą stronę www.qi-med.com .

Mnie interesowała wizyta u chiropraktyka i byłam zadowolona, Pan Molenda bardzo szczegółowo podchodzi do rzeczy i delikatnie. Dostałam zalecenia, co do dalszych badań i bardzo dobrze ktoś wreszcie powinien mi powiedzieć to bardziej stanowczo, bo omijałam łukiem pewne badania... Kompetencje oceniłam wysoko choć moje kompetencje nie są tak wysokie, żeby to ocenić raczej porównuję do innych specjalistów z którymi się zetknęłam. Leczenie niżej, bo na razie to pierwsza wizyta...

jeśli macie częste migreny to wiecie, ze przez to nie da się normalnie funkcjonować … nie można się skupic w pracy, cieszyć najprostszymi rzeczami, bo wtedy wszystko przeszkadza, a ja miałem jeszcze dodatkowo ten problem, ze wszystkie leki przestaly na te migreny działać… nie pomagały proszki, nacieranie amolem czoła, po prostu nic… znajoma poleciła mi Qi Med., powiedziala, ze tam można migrene wyleczyć wlasnie dzięki sesjom u specjalistow zajmujących się medycyną chińską. Byłem do tego sceptycznie nastawiony ale na wizyte poszedłem i … wyszedlem bardzo zadowolony, bo przekonałem się, że to nie żadne szarlataństwo tylko metoda leczenia poparta wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Z chęcią polecam pana Mariusza, to poi prostu profesjonalista.
Jego metody przyniosły zamierzony efekt i problem migreny już daleko za mną

Dzieki temu, ze trafilem do świetnych specjalistów z Qi Medu, skończyły się moje problemy z katarem siennym, który mnie już doprowadzał do szalu. A okazalo się, ze akupunktura potrafi zdziałać cuda. W ogole jestem sporym zwolennikiem metod opartych na naukach medycyny wschodu, ale nie wiedziałem, ze dzieki niej mogę się tez pozbyc kataru. Przy pomocy odpowiednich specjalistów, którzy się taką medycyną zajmują oczywiście.

polecam bardzo, bo Mariusz jest skuteczny i dba o swoich pacjentów, przede wszyztkim jego dokladnosc i wiedza wykluczaja jakies błędne diagnozy czy niepotrzebne leczenie.

Jak akupunktura to tylko w Qi Medzie, pan Molenda ma ogromne wyczucie i potrafi oswoic pacjenta z medycyną wschodu, pokazac, ze to leczy. Ja z niedowiarka, który chciał po prostu poeksperymentowac, stałam się entuzjastką akupunktury. Qi Med zasluguje na maksymalne noty

do wizyty w gabinecie pana Molendy namowila mnie żona - ja z reguły po lekarzach nie chodze, chyba że w ostatecznosci i wlasnie taka ostateczność sie pojawiła. Spróbowałem masażu leczniczego, i rzeczywiście konsekwentnie pomagał mi, z każdą wizytą czulem sie coraz lepiej. Dziekuję za pomoc i starania, bo działania pana Molendy przyniosły świetne efekty

Gdyby nie pan Molenda to pewnie bym, nadał chodził i narzekał na to, ze mam spięte mięsnie (szczególnie pleców) to juz mi bardzo przeszkadzało w pracy, wracałem do domu napięty i dopiero masaz mnie rozluźniał, w Qi Medzie nauczyłem sie odpowiednich technik, dzieki którym stopniowo odblokowuje sie i rozluźniam mięsnie. Teraz juz stosuje to w pracy i w domu jesli trzeba no i jestem przykładem na to, że można kontrolować swoje ciało w dużym stopniu, tyko trzeba wiedzieć jak.

LEPSZEGO FIZJOTERAPEUTY W Katowicach nie znam… nie dośc, że to po prostu fajny człowiek, który swoja prace wykonujke z pasją I cały czas sie doskonali w tym kierunku, to jest też bardzo kontaktowy i potrafi w pacjencie wzbudzic zaufanie, a wiadomo, że bez tego leczenie niekonwencjonalne po prostu nie ma sensu, bo obydwie strony muszą wierzyć w powodzenie terapii.

Mieszkam w Warszawie, za namową mamy, będąc w Katowicach zwróciłam się o pomoc do Pana Mariusz Molendy w związku z uporczywymi bólami odcinka szyjnego kręgosłupa oraz migrenami. Uzyskana w trakcie zabiegu pomoc skłoniła mnie do szukania podobnej pomocy w Warszawie. Gorąco polecam wszystkim cierpiącym, zawiedzionym przez medycynę konwencjonalną, usługi Pana Mariusz Molendy świadczone z ogromnym wyczuciem, kulturą i taktem. Ewa z Wa-wy

Ewa z Wa-wy

Korzystałyśmy z poleconych nam przez znajomych usług gabinetu mgr Mariusza Molendy, w związku z utrzymującymi się dolegliwościami o charakterze psychosomatycznym. Pan Mariusz Molenda wykazuje dużą wiedzę w zakresie medycyny niekonwencjonalnej oraz żywe zainteresowanie jej postępami. Udziela pacjentom wyczerpujących informacji dotyczących stanu ich kondycji zdrowotnej oraz stosowanych zabiegów w sposób przystępny, wyczerpujący i zrozumiały. Cierpliwy, taktowny, kulturalny i kompetentny, świadczy usługi na najwyższym poziomie profesjonalnym. Ewa P. i Lilianna M.

Ewa P. i Lilianna M.