lekarz Mariusz Oleksiak

Laryngolog

Pan dr Oleksiak to wspaniały lekarz, który niesamowicie poprawił komfort mojego życia. W ciągu jednej wizyty po dokładnym badaniu postawił trafną diagnozę, gdzie wszyscy odwiedzeni przeze mnie lekarze na przestrzeni wielu lat, nie widzieli u mnie żadnego problemu, twierdząc, że jestem zdrowa i taka już moja natura. Obecnie jestem kilka dni po zabiegu septoplastyki + konchoplastyki u Pana Doktora i mimo tego, że nos nie jest jeszcze zagojony, to już po samym usunięciu tamponady mogę w końcu oddychać normalnie! Nie mogę doczekać się efektu końcowego, ale skoro teraz jest o niebo lepiej niż przed zabiegiem, to efekt końcowy chyba zwali mnie z nóg :) Pan Doktor jest wspaniałym i empatycznym człowiekiem, nigdy w życiu nie spotkałam takiego lekarza. Człowiek anioł z sercem na dłoni :) jest również bardzo cierpliwy i godny zaufania. Ja zaufałam mu już na pierwszej wizycie, dzięki czemu ani trochę nie stresowałam się operacją, choć była to moja pierwsza operacja w życiu. Po prostu wiedziałam, że podczas niej będę w dobrych rękach :) po operacji Pan Doktor również wykazuje zainteresowanie pacjentem, odwiedzając na sali i pytając czy wszystko jest okej.
Temu lekarzowi będę wdzięczna już do końca życia, także jeśli ktoś szuka świetnego laryngologa to mam nadzieję, że moja opinia pomoże mu się zdecydować na umówienie wizyty u dr Oleksiaka. Tu nie ma nad czym się zastanawiać :)

4 wizyty z dzieckiem. 3 wizyty przebiegające w świetle pozerskiej zawodowej kompetencji, uprzejmości. Podejmowane nieskuteczne próby leczenia trwające kilka miesięcy z pomocą farmaceutyków. Po wyłudzeniu satysfakcjonującej kwoty uzyskaliśmy opinie bardzo złego stanu zdrowia dziecka oraz skierowanie cito na zabieg. Opinie nieodpowiedzialnego opiekuna pomimo dostosowywania się do zaleceń. Dodatkowo brak pomocy w ustaleniu terminu wykonania zabiegu, który mógłby zostać przeprowadzony przez omawianego lekarza. Zero dalszej pomocy. Zdecydowany brak profesjonalizmu i chęci pomocy dziecku.

Polecam Pana Doktora z calego serca! Byl 4 laryngologiem do ktorego trafilam i jedynym ktory umial mi pomoc. Fantastyczna wiedza, podejscie, profesjonalizm, nigdy nie pojde do nikogo innego. 100% zaufania!

Polecam rodzicom Przedszkolaków nękanych ciągłymi zapaleniami uszu i zatok. Fantastyczne podejście do dzieci i zestresowanych rodziców :) Dzięki Panu Doktorowi mój mąż zdecydował się na operację przegrody nosowej, z którą zwlekał 20 lat. Pan Doktor Oleksiak jest lekarzem godnym polecenia i zaufania.

Jestem świeżo po septoplastyce. Empatia i uprzejmość lekarza na wysokim poziomie. Zabieg w znieczuleniu miejscowym - ekspresowy, bezbolesny. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam osobom borykającym się z problemami z zatokami. Ja szukałam dobrego lekarza przez kilka lat i udało się :) Warto również napisać na temat wspaniałych pielęgniarek na Oddziale Otolaryngologii w DG. Opieka i troska o pacjenta bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Dziękuję za wszystko.

Kultura osobista i pełen profesjonalizm. Tego oczekuję od lekarza. Dla Niego pacjent jest najważniejszy.

Może ktoś podać adres gdzie przyjmuje prywatnie? Czy trzeba długo czekać na prywatną wizytę? Bardzo proszę o odpowiedz. Szukam kompetentnego laryngologa bo mam problemy z zatokami od dawna. Cena nie jest ważna, zależy mi na czasie.

Może ktoś podać adres gdzie przyjmuje prywatnie?
Czy trzeba długo czekać na prywatną wizytę?
Bardzo proszę o odpowiedz.

Bardzo sympatyczny i bardzo dobry lekarz,polecam gorąco wszystkim,podchodzi do problemu z sercem

Bardzo sympatyczny i bardzo dobry lekarz,polecam gorąco
wszystkim,podchodzi do problemu z sercem

Lekarz godny polecenia, widać ze z powołania, nie naciaga tez ludzi na kase jak wielu innych lekarzy. Swietny specjalista.

Chciałabym zapytać czy Pan dr przyjmuje prywatnie? Jeśli tak, to bardzo prosiłabym o adres. I jeszcze jedno, czy Pan dr nadal przyjmuje w Katowicach, gdyż nie jest wyszczególniony na stronie "PANAMEDU"..Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż jest to dla mnie bardzo ważne