lekarz Mariusz Pacan

2,9

Am Anfang war ich nicht ueberzeugt, muss ich ehrlich sagen. Mein 8-jahriger war richtig krank, wir erwarteten Antibiotiker. Der Doktor Pacan protestierte, sagend, dass es andere Methoden fur nicht-Bakterien-generierte Faelle gibt. Skeptisch, haben wir jedoch alle Tropfen und Medikamente gekauft. Mein Sohn war innerhalb von 2 Tagen wieder gesund. Danke, Dr Pacan :)

Mein Sohn war innerhalb von 2 Tagen wieder gesund.

Nieprzyjemny, mało tlumaczy chorobę. U dzieci ciagle daje inhalacje. Moze nie jest to zle rozwiazanie ale u dzieci ktora daja ja sobie robic i sa tego efekty. 3 lata nie daje sobie wytlumaczyc ze nie chcemy inhalacji. Po ostatniej wizycie, byl tak bardzo niemily, wrecz czepiajacy sie ze podjelam decyzje o zmianie lekarza.

Absolutnie nie polecam, jego postawa beznadziejna, koszmarnie niesympatyczny facet.

Pragnę tą drogą podziękować Panu Dr M.Pacanowi za pomoc udzieloną mi podczas mojego czasowego pobytu w Świnoujściu.Jestem pod wrażeniem kompetencji,rzeczowości i profesjonalizmu Pana Doktora.Trafna diagnoza,skuteczne leczenie -dziękuję.

PRAWDZIWY PACAN!! NIE POTRAFI DOKLADNIE ZBADAC DZIECKA NIE MOWI ZBYT WIELE NA TEMAT CHOROBY. ZA KAZDYM RAZEM WYCIAGA SWOJA KSIAZECZKE I TYLKO NOWOSCI SAME WYPISUJE NIE PATZRAC NA CENE PO WIZYCIE U PACANA W APTECE TRZYMAJCIE SIE ZA KIESZEN. NIE POLECAM NIKOMU

Są pewne obszary zdrowia, na których w ogóle sie nie zna.

Są pewne obszary zdrowia, na których w ogóle sie nie zna.

moje dziecko kiedy go leczylam przez tego lekarza wydawalam na masci ktore pogarszaly stan jego rak po tym gdzie stwierdzil swiezba.okazalo sie ze byl uczulony na czekolade.o zrobienie testow na uczulenie zlecil mi inny lekarz.

no może i prubuje leczyc ale jest tak oschły że nawet trudno mu odpowiedziec na pytania pozatym zachowuje sie jakby wszytkie rozumy pozjadał :O

pozatym zachowuje sie jakby wszytkie rozumy pozjadał :O

za mały kontakt z dzieckiem,powinien być milszy dla dzieci bo się go mogą bać

za mały kontakt z dzieckiem,powinien być milszy dla dzieci bo się go mogą bać

Dr Pacan jest spcyficzna osoba, ale jak do tej pory pomogl mojemu dziecku za kadym razem. Tlumaczy problem i nie wariuje z lekami. W sumie polecam!