lekarz Mariusz Pełczyński

Internista, Reumatolog

2,2
1,8

Będąc w sanatorium w Arce Mega ul.Sułkowskiego 11 zachorowalam, sobota i niedziela miałam temperature 39,6 st. W poniedziałek przyjął mnie lekarz Mariusz Pełczyński. Najpierw ustalił, ze nie jest moim lekarzem, ale zapomniał, że zastępuje lekarza, który jest na urlopie. Całkowicie zignorował, fakt wysokiej gorączki, natomiast po badaniu ustalił, że mam chore serce, no i co na to lekarz cytuje"ostatniego kontaktu" Więc zdjął mi zabiegi wodne i natychmiast nakazał iść na pozostałe zabiegi. Przypisał mi rutinoscorbin. I jeszcze wyśmiał. Choroba się rozwijała, za dwa dni kaszel był straszny, duszący i napadowy. ...

Przemęczyłam się do końca pobytu, a to dwa tygodnie.
Po powrocie okazało się, że mam już zmiany w płucach, a kaszel trzeci tydzień.
Oczywiście mam już antybiotyk.
Lekarz, który nie ma empatii, nie bardzo wiem po co on tam jest.
No, na pewno nie dla kuracjuszy? Ale zarabia się i tyle. Nie polecam tego lekarza, arogancki, nie zapytał nawet o to, jak się pani czuje!
Banalne słowa, a jak ważne?

Arogancki lekarz, niedouczony, ale madrujacy się w temacie chorób, których nie zna, potem wściekły, prawie wyrwał mi rękę przy pomiarze ciśnienia, Pan doktor powinien pogłębić swoją wiedzę medyczną jeśli się chce wypowiadać i przez takich niedouczonych doktorków pacjenci są złe diagnozowani, o czym osobiście się przekonałam

Wizyta w sanatorium Arka, u lekarza Mariusza Pełczyńskiego, długo będzie niepowtarzalna i niezapomniana. Tak miłego, kulturalnego i kompetentnego lekarza dotychczas nie spotkałam. Ogromnie żałuję, że nie ma takich lekarzy w mojej miejscowości. Gorąco polecam :)

Tak miłego, kulturalnego i kompetentnego lekarza dotychczas nie spotkałam.
Ogromnie żałuję, że nie ma takich lekarzy w mojej miejscowości.
Gorąco polecam :)

lekarz arogancki nie slucha pacjenta nie zadaje pytac......chyba ze idziemy prywatnie to moze zainteresuje sie osoba .Ignoruje opinie swoich kolegow po fachu...lekarzy i robi to w obecnosci pacjenta ...sluchalam i nie wiezylam jak mozna podwazyc opinie innego lekarza i w ten sposob sie zachowywac.Malo tego, potrafi tak zdolowac czlowieka ,ze osoba o slabej psychice moze sie zalamac.Nie polecam co on robi w /sanatorium Arka ,,,pacjenci maja dosyc arogancji tego lekarza.