lekarz Mariusz Pełczyński

Internista, Reumatolog

3,5
3,5

Wizyta w sanatorium Arka, u lekarza Mariusza Pełczyńskiego, długo będzie niepowtarzalna i niezapomniana. Tak miłego, kulturalnego i kompetentnego lekarza dotychczas nie spotkałam. Ogromnie żałuję, że nie ma takich lekarzy w mojej miejscowości. Gorąco polecam :)

Tak miłego, kulturalnego i kompetentnego lekarza dotychczas nie spotkałam.
Ogromnie żałuję, że nie ma takich lekarzy w mojej miejscowości.
Gorąco polecam :)

lekarz arogancki nie slucha pacjenta nie zadaje pytac......chyba ze idziemy prywatnie to moze zainteresuje sie osoba .Ignoruje opinie swoich kolegow po fachu...lekarzy i robi to w obecnosci pacjenta ...sluchalam i nie wiezylam jak mozna podwazyc opinie innego lekarza i w ten sposob sie zachowywac.Malo tego, potrafi tak zdolowac czlowieka ,ze osoba o slabej psychice moze sie zalamac.Nie polecam co on robi w /sanatorium Arka ,,,pacjenci maja dosyc arogancji tego lekarza.