lekarz Mariusz Płodzidyn

Chirurg ogólny, Urolog

Przepraszam Pana Mariusza Płodzidyna za moje zachowanie w okresie od 1 marca do 4 października 2012 r., polegające na nękaniu telefonami i grożeniu oraz zamieszczaniu informacji na portalach internetowych, które mogło spowodować dyskomfort, naruszenie dóbr osobistych i poczucie zagrożenia. Tomasz Oblizajek

Tomasz Oblizajek

Lekarz średniej miary , nie polecam jakoś szczególnie

Lekarz średniej miary , nie polecam jakoś szczególnie

Lekarz godny polecenia. Ma zawsze czas dla pacjenta.Umie wyjasnic chorobe.Jestem emerytem i od lat chodze do tego doktora i mimo raka prostaty zyje juz 15 lat.polecam

Bardzo dobry lekarz. Wyleczył mnie z raka pęcherza moczowego. Jestem 10 lat po zabiegu i jemu zawdzięczam życie. Osoba, która dodała te poniższe komentarze jest chyba niezrównoważona psychicznie, proponuje wizytę u psychiatry, a nie urologa.

Po pierwszej wizycie objawy choroby się cofnęły.

Po pierwszej wizycie objawy choroby się cofnęły.

Masz kase to płać........................

Masz kase to płać........................

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

wspaniały lekarz miły uprzejmy dobrze wytłumaczył chorobe bardzo dobrze przeprowadził badania