prof. dr hab. Mariusz Posłuszny

Chiropraktyk, Rehabilitant

2,5
2,5
1,8

Nie polecam wizyty u proferora Posłusznego Przyszłam z urazem stawu skokowego pan profesor po pomacaniu nogi za (250 zł)zalecil rehabilitacje za 1500zl na 10 dni. Zdiagnozował to bez żadnego USG lub RTG. Po 10 dniach nie bylo żadnej popawy tylko bylo jeszcze gorzej. Gdy chodziłam co dziennie na zabiegi zorientowałam sie że każdy pacjent obojetnie z czym przyszedł wszyscy mieli te same zabiegi tylko w innej kolejnosci zależało to która maszyna była wolna. Personel wykwalifikowany ,,jesli można to tak nazwać" na zadawane moje pytania nie otrzymywałam konkretnej odpowiedzi. Jedna z pań która ustawiała maszyne - laser ciężki,przyznała sie że ustawia i wykonuje to poraz pierwszy. Profesora widziałam tylko na pierwszej wizycie - zgarnął pieniądze i po jego pracy. Nie polecam tego miejsca!!!
Leczenie caly czas trwa inny ortopeda naprawia szkode, stwierdził że te zabiegi nie były potrzebne na złamanie kości łódkowatej oraz krwiaka.

Całkowicie odradzam wizyty u prof. dr. Posłusznego, to kabaret a nie klinika. Od wejścia do gabinetu, profesor nawet nie spojrzał w wyniki rezonansu mojego kręgosłupa, nie zapoznał się z żadnymi wynikami i oceną wcześniejszych ortopedów i lekarzy, mam stwierdzoną skoliozę, profesor dotknął moich pleców 4 razy i powiedział, że "już powinni być ok" (!), polecił zabiegi za 1500 zł, które na Fundusz odbędę za darmo w maju.... Dano mi kartkę z ćwiczeniami, które znam na pamięć, kiedy powiedziałam, że już je znam i nic mi nie pomagają usłyszałam, że "w takim razie źle je Pani wykonuje". Za wizytę profesor zażądał 250 zł. Wizyta, sposób przyjęcia i ocena mojego problemu jest po prostu żenująca, nie muszę mówić chyba czy te 4 dotknięcia miały jakikolwiek wpływ na zastopowanie bólu, 250 zł za ćwiczenia, które znam i terapię manualną w postaci 4 dotknięć. Nie polecam, dramat.

Chamski i niewychowany, nie dość tego fatalny lekarz. Szkoda nerwów na tego pseudospecjaliste.

Zgłosiłam się do prof. Poslusznego z rwą kulszową. Po serii rożnych zabiegów które mi przepisał, wykonywanych na miejscu w klinice oraz zabiegów chiropraktycznych (które wykonywał sam) ból ustal i do tej pory nie wraca. Polecam tego specjalistę wszystkim, którzy cierpią z powodu rwy kulszowej i mieszkają w Poznaniu i okolicach.