Mariusz Pruchniak

Bardzo dobry lelarz który ma swoetne podejście do pacjenta, uspokaja i wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca czas i nie zbywa pacjentki po 1 zdaniu. Prowadził moja ciążę i z pewnością kolejną też bym chciała żeby prowadził dr Pruchniak. Z czystym sumieniem mogę polecić dr Pruchniaka

Pan Mariusz. Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam. Bardzo indywidualne podejście oraz wzorowa opieka podczas ciąży. Wielkie zaangażowanie pacjentem. Na pewno z pełną odpowiedzialnością mogę polecić lekarza. Z następną ciąża na pewno do niego wrócimy.

Trafiłam do Doktora z polecenia, jako specjalisty od usg. Pan Doktor bardzo kompetentnie wyjaśnił nam możliwy problem u dziecka. Zrobił to fachowo ale bardzo przystępnie. Naprawdę polecam Pana Doktora! Super fachowiec! Miły i sympatyczny.

Dr Pruchniak lekarz z powołania naprawdę pomógł mi i badanie jest przeprowadzone profesjonalnie traumę miałam po wizycie u innego lekarza powiedziałam mu co i jak i mimo strachu bo on będzie długo wizyta u dr Pruchniaka jest taka wizyta jaka chciałam aby była delikatna z wyczuciem i dobrym humorem mimo ze mój strach ma zawsze wielkie oczy to po badaniu nie czułam omdleń etc dziękuje bardzo Panie Dokorze

Super ze jest w lubaczowie jest bardzo kultularny nie wykrzykuje na korytarzu po nazwisku jak robi to np dr lesiczka jest super dzieki jego wsparciu urodzilam gdzie przez cala ciaze inny lekarz prowadzacy nie dawal mi szans

Najbardziej kompetentny lekarz do jakiego trafiłam w ostatnim czasie! Szybko pomógł mi w problemie z którym inni nie dawali sobie rady i przy tym miło i spokojnie wszystko tłumaczył. Naprawdę polecam!

Najlepszy ginekolog, na jakiego mogłam trafić. Prowadził moją ciążę, przy każdej wizycie odpowiadał na moje pytania, do tego sam bardzo dużo informacji mi udzielał. Naprawdę godny polecenia!

Wspaniały lekarz, dobry secjalista! Polecam

Wspaniały lekarz, dobry secjalista! Polecam

Bardzo dobry lekarz! Miły, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam :)

Bardzo dobry lekarz! Miły, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam :)

Bardzo dobry lekarz!!! dzieki temu lekarzowi zyje nadal!! miły, sympatyczny, zna sie na tym co robi. zdecydowanie polecam.