lekarz Mariusz Przybyłowicz

Wspaniały lekarz. Kompetentny, taktowny. Traktuje pacjentki uprzejmie. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Ma bardzo dobry sprzęt do USG. Dzięki jego medycznej pomocy za kilka dni powitam na świecie córeczkę. Gorąco polecam.

Pan doktor bardzo cierpliwy, skrupulatny, uprzejmy, wszystko wyjasnia i tłumaczy. Badania bezbolesne, wysoka kultura osobista lekarza. Bardzo cenię pana doktora za kompetencje i indywidualne podejście do pacjentki. Polecam, bo z biegiem lat opinie są niezmienne. :)

Witam Bardzo polecam Pana Doktora pierwszy raz byłam u tak dobrego lekarza podejście do pacjentki rewelacyjne szczerze POLECAM ! :)

wzór lekarza ginekologa profesjonalizm i normalne ludzkie podejście do pacjentki. Pozdrawiam goraco.

wzór lekarza ginekologa profesjonalizm i normalne ludzkie podejście do
pacjentki. Pozdrawiam goraco.

Wizyta na najwyższym poziomie. Profesjonalizm w 100%.

Wizyta na najwyższym poziomie. Profesjonalizm w 100%.

Lekarz z prawdziwego powołania.Dr jest bardzo sympatyczny,dużo się uśmiecha i wizyta u dr nie jest stresująca.Bardzo dokładnie tłumaczy i odpowiada na nurtujące pytania pacjentek.Najważniejszą rzeczą to,że kobietę traktuje jak pacjentkę a nie klientkę.Godny polecenia!

temu lekarzowi zawdzieczam zycie mojego dziecka.gdyby nie ten człowiek najprawdopodobniej nie donosiła bym ciązy i niemiala bym pięknego synka. polecam.prawdziwy ginekolog

Witam! Byłam z wizytą u Pana Doktora już kilka razy i nadal zamierzam do niego chodzić. Jest profesjonalistą, dokładnie tłumaczy na czym polega problem i jakie są możliwości leczenia. Posiada bardzo dużą wiedzę, z której umiejętnie korzysta. Jest spokojny i godzien zaufania. Przyznam, że po pierwszej wizycie byłam zszokowana, ponieważ nigdy wcześniej ginekolog nie poświęcił mi tak dużo czasu- pierwsza wizyta trwała około pół godziny! Ponad to Pan Doktor posiada bardzo dobrze wyposażony gabinet i oferuje wiele badań. Gorąco polecam Doktora Przybyłowicza!

Gorąco polecam Doktora Przybyłowicza!

jestem stała pacjentka i napewno nia pozostane..pozdrawiam i zycze wielu sukcesów zawodowych

Leczę się u niego od kilku miesięcy, kompetentny, delikatny, cierpliwy, zawsze "pod telefonem" gorąco polecam, może cena za wizytę trochę za wysoka ale wiem za co płacę!!!