lekarz Mariusz Przybyłowicz

Witam Bardzo polecam Pana Doktora pierwszy raz byłam u tak dobrego lekarza podejście do pacjentki rewelacyjne szczerze POLECAM ! :)

Witam! Byłam z wizytą u Pana Doktora już kilka razy i nadal zamierzam do niego chodzić. Jest profesjonalistą, dokładnie tłumaczy na czym polega problem i jakie są możliwości leczenia. Posiada bardzo dużą wiedzę, z której umiejętnie korzysta. Jest spokojny i godzien zaufania. Przyznam, że po pierwszej wizycie byłam zszokowana, ponieważ nigdy wcześniej ginekolog nie poświęcił mi tak dużo czasu- pierwsza wizyta trwała około pół godziny! Ponad to Pan Doktor posiada bardzo dobrze wyposażony gabinet i oferuje wiele badań. Gorąco polecam Doktora Przybyłowicza!

Gorąco polecam Doktora Przybyłowicza!

Lekarz z prawdziwego powołania.Dr jest bardzo sympatyczny,dużo się uśmiecha i wizyta u dr nie jest stresująca.Bardzo dokładnie tłumaczy i odpowiada na nurtujące pytania pacjentek.Najważniejszą rzeczą to,że kobietę traktuje jak pacjentkę a nie klientkę.Godny polecenia!

wzór lekarza ginekologa profesjonalizm i normalne ludzkie podejście do pacjentki. Pozdrawiam goraco.

wzór lekarza ginekologa profesjonalizm i normalne ludzkie podejście do
pacjentki. Pozdrawiam goraco.

Wizyta na najwyższym poziomie. Profesjonalizm w 100%.

Wizyta na najwyższym poziomie. Profesjonalizm w 100%.

temu lekarzowi zawdzieczam zycie mojego dziecka.gdyby nie ten człowiek najprawdopodobniej nie donosiła bym ciązy i niemiala bym pięknego synka. polecam.prawdziwy ginekolog

jestem stała pacjentka i napewno nia pozostane..pozdrawiam i zycze wielu sukcesów zawodowych

Leczę się u niego od kilku miesięcy, kompetentny, delikatny, cierpliwy, zawsze "pod telefonem" gorąco polecam, może cena za wizytę trochę za wysoka ale wiem za co płacę!!!

Rewelacja!! szczerze polecam. Profesjonalizm, doskonałe podejście do pacjentki. Prawdziwy specjalista. Poświęca pacjentce całą swoją uwagę. Doskonale wszystko tłumaczy, cierpliwie odpowiada na pytania. Służy radą i pomocą o każdej porze. Trafiłam do Niego z polecenia i teraz śmiało polecam wszystkim

Drogo ale przynajmniej usługa na najwyższym poziomie!!!

Drogo ale przynajmniej usługa na najwyższym poziomie!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olsztyn"?

Niepodległości 87a lok. 11
10-087 Olsztyn