dr n. med. Mariusz Pułapa

Niestety, nie polecam pana lekarza. Zwraca się do pacjentów po imieniu, protekcjonalnie i nieprofesjonalnie. Jest bardzo nieuprzejmy, a wszystko pod płaszczykiem pozornego bycia miłym. Bagatelizuje i neguje objawy, nie jest pomocny. Dodatkowo przepisuje starszym osobom bardzo mocne leki bez konsultacji ze specjalistami, przez co oni się od nich uzależniają i odczuwają niebezpieczne skutki uboczne. Radzę uważać na tego lekarza i trzymać się od niego z daleka.

Bagatelizuje i neguje objawy, nie jest pomocny.
Radzę uważać na tego lekarza i trzymać się od niego z daleka.

Super ! Polecam ! Lekarz z sercem jakich mało... Bardzo profesjonslne a zarazem subtelne podejście do pacjenta.

Super !
Polecam !
Lekarz z sercem jakich mało...
Bardzo profesjonslne a zarazem subtelne podejście do pacjenta.

Super Lekarz...wie co robi o czym mowi , w moim przypadku jego diagnozy potwierdzili niemieccy lekarze w Norynberskiej klinice a wiec...BRAWO dla Panda Doktor! Polygam.!!!!!

Super Lekarz...wie co robi o czym mowi ,
Polygam.!!!!!

Według mnie jest to wspaniały diagnosta.Cokolwiek zaleci jako internista później przepisują również specjaliści. Jest zdecydowany i może nieco zbyt bezkompromisowy ,co nie wszystkim się podoba, jednak warto brać pod uwagę jego opinie. Polecam każdemu kto niepokoi się o swoje zdrowie.

Polecam każdemu kto niepokoi się o swoje zdrowie.

W mej opinii bardzo rzetelny, miły i konkretny lekarz. Osobom, które przychodzą z konkretnym problemem godny polecenia - krótko, zwięźle, bez gdybania. Lekarz, który bazuje przede wszystkim na wynikach badań. Osoby, które odwiedzają lekarza po to by pogadać o życiu, aurze na dworze, i strzykaniu w kolanie gdy wilgotno, będą rozczarowane. Stały pacjent z Katowic, od 2010 r.

W mej opinii bardzo rzetelny, miły i konkretny lekarz.
Stały pacjent z Katowic, od 2010 r.

pan doktor,jest dobrym internista,kardiologiem......uprzejmy,godny polecenia, poniewaz ma perfekcyjne podejscie do pacjeta,

Byłem u tego "lekarza" niedawno. Przyszedlem z typowymi objawami przeziebienia. Kaszel, katar, bol gardla, kichanie, oslabienie i lekka goraczka (37.7). Pan Pułapa spojrzal na mnie, bez badania mnie i stwierdzil ze mam alergie. Ok, jestem alergikiem ale potrafie odroznic przeziebienie od alergii. Przepisal mi lek "Rupafin" ktory jest super nowoczesnym lekiem na alergie i napewno mi przejdzie. Jak sie zapytalem Pana Pułapy czy nie przeslucha mnie nawet, to odparl: "Nie jestem policjantem zeby Pana przesluchiwac". Moja wizyta trwala moze 3 minuty, nawet nie zdazylem sie rozebrac, "lekarz" nie zajrzal nawet do gardla, przepisal tylko tabletki i do widzenia. Poszedlem do domu, zaczalem brac tabletki. Nie bylo poprawy, malo tego po kilku dniach zarazilem swoje 8-miesieczne dziecko i zone. Zona niestety tez poszla do Pana Mariusza, bo tylko on byl w przychodni. Ona rowniez dostala "Rupafin" i Pan dr probowal jej wmowic ze rowniez ma alergie... Zona nigdy alergiczka nie byla i nie jest, poza tym alergia nie jest zarazliwa. Ktos tu chyba podpisal kontrakt na sprzedaz leku i wciska go komu popadnie. Nie polecam wizyt u tego filozofa, bo "lekarzem" nazywa sie czlowieka ktory leczy, a on niestety tego nie robi.

Leczy w przychodni kardiologicznej, a nie ma pełnych kwalifikacji.Jest nieuprzejmy - to mało powiedziane. Jedyny plus to, że nie ma u niego kolejek. Pan doktor przyjmuje szybko i bez zagłębiania się w problem, jest powierzchowny. Leczenie się u niego to duże ryzyko.

Pan dokror trzykrotnie pomylil choroby. Nie odroznl slinianki od zaropialych migdalow. Leczyl mnie na angine a mialam zapalenie oskrzeli w konsekwencji astme . Teraz zabral sie za leczenie serca i dobrze ze mnie nie uwmiercil lekami

bardzo dobry lekarz-polecam lekarz znajacy sie na swojej pracy doskonale dobry diagnost