lekarz Mariusz Puszkarz

Na kłopoty ortopedyczne duże i małe polecam w 100%. To bardzo miły i kompetentny lekarz. Stawia dokładną diagnozę, bardzo dokładnie badając i w prosty sposób tłumaczy leczenie choroby krok po kroku. Cieszę się, że jest taki lekarz jak dr.Puszkarz

leczenie choroby krok po kroku. Cieszę się, że jest taki lekarz jak dr.Puszkarz

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan doktor dokładnie mnie zbadał, wykonując także usg chorego barku. Na razie nie potrzeba operacji, która mi już proponowano. Po skierowaniu na rehabilitację bark działa coraz lepiej i mogę wrócić do ulubionej koszykówki !!!!!!!

Polecam wszystkim . Lekarz rzeczowy , rzetelny , tłumaczy bez owijania w bawełnę . Cierpliwie tłumaczy zawiłości sztuki operacyjnej. Ma duże poczucie humoru co ułatwia , np mi , kontakt z lekarzem .

Bardzo dobry lekarza z niesamowitym poczuciem humoru. Na wizycie poświęcił mi dużo czasu i wykonał szereg kompleksowych badań. Ciesze się, że są jeszcze tacy lekarze jak dr Puszkarz - miły, uprzejmy a przede wszystkim bardzo konkretny. Polecam!

Gorąco polecam Pana doktora. Jest bardzo dobrym fachowcem a przede wszystkim indywidualnie podchodzi do pacjenta. Nie odsyła z receptą, tylko przeprowadza kompleksową diagnostykę. To człowiek o wysokiej kulturze i wielkim sercu. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo zrozumiałe wytłumaczenie choroby oraz sposób jej leczenia. Lekarz miły z poczuciem humoru. Stwarzał pozory przyjaciela. Polecam tego specjalistę.

Jeden z najlepszych lekarzy-ortopedów. Trafiłem do niego z poważnym złamaniem kości promieniowej i po operacji już po czterech miesiącach powróciła mi całkowicie sprawność w ręce. Cieszę się, że trafiłem właśnie na tego ortopedę. Konkretny, żartobliwy, bardzo miły, a co najważniejsze indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Wielu sukcesów zawodowych Panu życzę i dziękuję.

Dr Puszkarz jest jednym z lepszych lekarzy jakiego miałam okazje poznać. Przeprowadza szereg kompleksowych badań oraz potrafi szybko i trafnie postawić diagnozę. Jest bardzo sympatycznym, wyrozumiałym i z poczuciem humoru człowiekiem, a co najważniejsze posiada ogromna wiedzę na temat swojej specjalizacji. W dokładny i jasny sposób potrafi wytłumaczyć na czym polega choroba i jakie będzie leczenie. Polecam tego lekarza w 100%

Byłam u dra Puszkarza zarówno prywatnie, jak i "publicznie" i nie robił różnicy. Świetne podejście do pacjenta, duża kompetencja i delikatność. Precyzja zabiegów - nie tylko ja korzystałam z pomocy tego lekarza, ale i inni członkowie rodziny, i wszyscy potwierdzają tę opinię.

osobiste podejscie do pacjenta, super kontakt, poleceam polecam polecam

osobiste podejscie do pacjenta, super kontakt, poleceam polecam polecam