dr n. med. Mariusz Radecki

Ortopeda

Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Dzięki niemu mój tata uniknął endoprotezy kolana na którą oczekiwał od 3 lat. Po wykonanym przez doktora zabiegu dolegliwości ustąpiły, choć początkowo muszę przyznać byliśmy sceptyczni, ponieważ nikt wcześniej nie zaproponował ojcu takiego rozwiązania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję bardzo i polecam innym osobom z podobnymi problemami.

Polecam tego lekarza. Wg mnie to bardzo dobry specjalista. Do gabinetu Doktora trafiłam zrezygnowana po dwóch wizytach w jednym ze znanych ośrodków na Śląsku. Poświęcono mi tam kilka minut a czekałam na wizytę, która nic nie wniosła kilka godzin. Na szczęście koleżanka poleciła mi doktora. Jestem w trakcie leczenia a z moim kolanem jest już znacznie lepiej. Doktor poświęcił mi naprawdę sporo czasu, wszystko wytłumaczył i uspokoił. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję. Pacjentka z Lublińca.

Bardzo kompetentny lekarz. Miałam problem z kolanem, z którym inny ortopeda nie poradził sobie. Na pierwszej wizycie postawił jak się okazało trafną diagnozę. Szczerze polecam.