dr n. med. Mariusz Radecki

Wspaniały lekarz o wielkim sercu. Najlepszy z najlepszych ortopedów. 🙂

Wspaniały lekarz o wielkim sercu. Najlepszy z najlepszych ortopedów. 🙂

Świetny i profesjonalny lekarz z ogromną wiedzą ,kompetenty i rzetelny. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora jako fantastycznego specjalistę oraz człowieka o złotym sercu, widać, że to lekarz z powołania i naprawdę chce pomóc człowiekowi

Wysoka fachowość, skuteczność, kultura, cierpliwość do seniorów. Polecam tego lekarza. Wg mnie to bardzo dobry specjalista. Ponieważ, inni lekarze ortopedy, nie potrafili zdiagnozować mojej bolącej pachwiny, udałam się do doktora Radeckiego. Doktor tylko spojrzał na zdjęcie z prześwietlenia i powiedział "bioderko do wymiany" W miarę szybko przeprowadził zabieg i obecnie jestem w czasie rekonwalescencji i wszystko idzie w dobrym kierunku. Doktor poświęcił mi sporo czasu, wszystko wytłumaczył i uspokoił. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję. Pacjentka z Częstochowy.

Wysoka fachowość, skuteczność, kultura, cierpliwość do seniorów.
Polecam tego lekarza. Wg mnie to bardzo dobry specjalista.

Lekarz z dużą wiedzą w swoim fachu. Dzięki niemu mój tata uniknął endoprotezy kolana na którą oczekiwał od 3 lat. Po wykonanym przez doktora zabiegu dolegliwości ustąpiły, choć początkowo muszę przyznać byliśmy sceptyczni, ponieważ nikt wcześniej nie zaproponował ojcu takiego rozwiązania. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję bardzo i polecam innym osobom z podobnymi problemami.

Polecam tego lekarza. Wg mnie to bardzo dobry specjalista. Do gabinetu Doktora trafiłam zrezygnowana po dwóch wizytach w jednym ze znanych ośrodków na Śląsku. Poświęcono mi tam kilka minut a czekałam na wizytę, która nic nie wniosła kilka godzin. Na szczęście koleżanka poleciła mi doktora. Jestem w trakcie leczenia a z moim kolanem jest już znacznie lepiej. Doktor poświęcił mi naprawdę sporo czasu, wszystko wytłumaczył i uspokoił. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję. Pacjentka z Lublińca.

Bardzo kompetentny lekarz. Miałam problem z kolanem, z którym inny ortopeda nie poradził sobie. Na pierwszej wizycie postawił jak się okazało trafną diagnozę. Szczerze polecam.