lekarz Mariusz Rok

Internista, Reumatolog

Świetny specjalista i przede wszystkim dobry człowiek. Wizyta trwa długo, bo lekarz zwraca uwagę na każdy szczegół, dokładnie tłumaczy, podsuwa świetne rozwiązania problemów

Najlepszy z możliwych lekarzy, pragnący pomóc, kompetentny, sympatyczny, z sercem na dłoni. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy. Skala opinii do 5 jest za mała aby wyrazić uznanie dla Pana doktora. Inni lekarze mogliby się wiele od Pana doktora nauczyć.

Inni lekarze mogliby się wiele od Pana doktora nauczyć.

Polecam Pana Doktora Mariusza Roka z całego serca. Miły, życzliwy, kompetenty - lekarz z powołania i sercem na dłoni. Oby było więcej takich lekarzy jak Pan Doktor 🙂 Jeszcze raz polecam, pozdrawiam serdecznie

Moja ocena we wszystkich ocenianych punktach jest powyżej 5 ale dostępna opcja kończy się na 5 Oby leczyli nas tacy lekarze, tego byśmy sobie życzyli - ale niestety jest ICH zdecydowanie za mało. Moje ogromne uznanie i podziw - :) dziękuję !!!

Lekarz na medal. Kompetentny, życzliwy, oddany pacjentom, cierpliwy i pomocny. Zawsze zostaje poza godzinami pracy, mając na uwadze dobro i potrzebę chorych. Jestem pełna podziwu dla sumienności i uwagi jaką Pan doktor poświęca pacjentom. Serdecznie POLECAM.