lekarz Mariusz Rokicki

3,7
3,9
3,5
3,6

Pierwszej wizyty u niego się obawiałam. Jestem z niego na prawdę zadowolona. Wykrył u mnie torbieli i wszystko o nich opowiedział. Teraz dzięki niemu nie muszę się martwić o nic. Wytłumaczy, porozmawia. Godny polecenia. Jeżeli chodzi o koszt wizyty to jest na prawdę nie duży.

Lekarz godny polecenia otwarty i uprzejmy, a poza tym zna sie na rzeczy jestem jego pacjentką od 13 lat i polecam wszystkim Panią w każdym wieku, sama zaprowadzę swojącórkę do P. Rokickiego. Polecam :)

dobry lekarz prowadzil moja cala ciaze od poczatku do konca jak cos sie pytalam wszystkko mi wyjasnil konkretny lekarz nie zmienie go na innego dziekuje za opieke w czasie ciazy

skrajne oceny są stąd ze lekarze nawzajem wypisują o sobie głupoty. nie chce mi się wierzyć w negatywy nt. Rokickiego. Super kontaktowy gość, żaden zarozumialec tylko normalny "chop" da się normalnie porozmawiać i ja nie stresuję się u niego na wizycie jak bywało u innych. Zawsze odbiera telefon. Jest rzeczowy, wypytuje o wszystko, ja z wizyt jestem bardzo zadowolona. to nieprawda że namawia na usg - mi się to nei zdarzyło. też jestem w ciąży i tez zależy mi na L4 ale chodzę do niego prywatnie nie tylko z tego powodu tylko dlatego że poprostu ten lekarz odpowiada mi najbardziej. Poleciłabym go każdej dziewczynie tak jak mi został on polecony przez znajomą. Potem okazało się że zna go moja ciocia i kika kolezanek z pracy - zero negatywnej opinii.

Najgorszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam.na pierwszej wizycie wszystko pięknie,dobrze-lekarz stwierdził ciążę.Nie było żadnych problemów ale od tej wizyty miałam się pokazywać co tydzień-czyli co=kasa najważniejsza.Podczas każdej wizyty miałam wykonywane usg a z tego co wiem w tak wczesnej ciąży nie jest to wskazane a wręcz szkodzi.i tak leciały tygodnie-i nagle dostałam krwawienia i co Pan lekarz zrobił?przepisał tableteczki,i dobra rada-do domu i leżeć.a krwawienie nie ustępowało a wręcz się nasilało.Po każdym moim telefonie do lekarza-słyszałam to samo-leżeć.i tak przeleżałam 4dni aż w końcu łaskawie powiedział-proszę się zgłosić do szpitala ale niestety było już za późno!dzidziuś nie żył!i to jest lekarz???teraz podczas drugiej ciąży dowiedziałam się bardzo wiele na temat tego co robić w takich właśnie sytuacjach-NATYCHMIAST JEDZIE SIĘ DO SZPITALA!nie czeka na cud!że przejdzie!trzeba być odrazu pod opieką a nie być zdanym tylko na siebie!ale niestety-życia takie postępowanie nie wróci!czyja to była wina??moja??lekarza??a może tak miało być-nie wiem!!ale wiem na pewno że Pan Rokicki nie postąpił tak jak powinien lekarz-nieść pomoc!po prostu-olał sprawę,nie ma pacjenta-nie jego problem!A więc dziewczyny!uważajcie bo ten Pan faktycznie minął się z powołaniem!!!

Pan Mariusz Rokicki to najfajniejszy lekarz u jakiego w swoim życiu byłam.Zgłosiłam się do niego około trzech lat temu z bolącym jajnikiem i od tamtej pory nie wyobrażam sobie innego ginekologa.Pan doktor zawsze cierpliwie wysłucha,wytłumaczy,odpowie szczerze na każde pytanie,dokładnie zbada i poogląda.Cenię go szczególnie za to ponieważ jestem raczej z grupy tych ,,trudnych" :-) pacjentek którym zawsze niestety coś dolega.Jest bardzo sympatyczny, przyjazny, potrafi rozlużnić nieco napiętą atmosfere jaka towarzyszy zwykle w gabinetach ginekologicznych.Nigdy się nie spóżnia.No i w razie wątpliwości można zadzwonić bezpośrednio do niego.Mnie też nie namawia na wizyty, chodzę sama kiedy mam taką potrzebę.Polecam!!!!

POWIEM SZCZERZE ŻE OBAWIAŁAM SIĘ CO DO TEGO PANA DOKTORA. PIERWSZY RAZ POSZŁAM DO NIEGO NA KASE CHORYCH( Z NADŻERKĄ) JAKO PIERWSZY LEKARZ NIE DAŁ MI PO PIERWSZE WIZYTÓWKI ODRAZU JAK TO ROBIĄ INNI, ANI NIE POWIEDZIAŁ ŻE NADŻERKE OBOWIĄZKOWO TRZEBA USUNĄĆ KOSZT TAKIEGO ZABIEGU TYLE I TYLE. ON JAKO PIERWSZY ZAPROPONOWAŁ MI LECZENIE TEJ NADŻERKI, KUPIŁAM W APTECE PREPARAT DO SMAROWANIA I CO I PRZESZŁO. TERAZ CHODZE DO NIEGO PRYWATNIE BO JESTEM W CIĄZY I JESTEM ZADOWOLONA NIE ROBI MI USG JAK TO KOLEŻANKA U GÓRY NAPISAŁA CO TYDZIEŃ CZY CO DWA TO NIE PRAWDA TAK SAMO JAK NIE KAZE PRZYCHODZIC DO SIBIE CO TYDZIEŃ POLECAM :))

jest idealnym lekarzem. zawsze wstydzilam sie ginekologow. lecz pan dr. Rokicki bez problemu ze mna rozmawial, nie krytykowal, tlumaczyl, spokojna i mila atmosfera, moglam pytac o wszystko co tylko chcialam a on mnie nie poganial mimo ze byla wielka kolejka...

jestem zadowolona zrobił mi usg ,wyjaśnił wszystko na temat rodzaju mięśniaka ktorego mam i udzielił mi wszystkich informacji, co do dalszego ewentualnego leczenia

Bardzo dobry lekarz. Chodzie do niego od 4 lat. Natchmiast wykrył u mnie nadżerkę a tej chwili torbiel. Dokładnie wytłumaczył na czym polega leczenie, nie obiecuj cudów lecz mówi czego można sie spodziewać. Przedstaił mi każdą wersje "mojej " torbieli. W razie wątpliości można skontaktoać się telefonicznie (odbiera każdy telefon). Duży pozytyw