lekarz Mariusz Rożnowski

Neurolog

Pan doktor zachowuje się dość obcesowo, zgodnie z najlepszymi wzorcami z poprzedniego ustroju. Niestety nie polecam.

Pan Doktor przeprowadza dokładny wywiad, kieruje na wszystkie potrzebne badania, podchodzi do choroby kompleksowo.

Wspaniały lekarz, leczę się już od kilku lat nie łatwo znaleźć neurologa który pochyli się nad losem pacjenta, moje schorzenie jest rzadkie i część lekarzy kompletnie mnie ignorowała mając za małą wiedzę nie chcieli się dokształcić. Pan Mariusz Rożnowski należy do nielicznych zainteresowanych i chwała mu za takie podejście.Polecam z czystym sumieniem. Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.