lekarz Mariusz Rychlik

Doktor Rychlik jest rewelacyjny. Moja ciąża od samego początku była zagrożona i gdy leżałam dwa razy w szpitalu kilka dni, to mimo wszystko (czy miał dyżur czy też nie) przychodził do mnie nawet po 3 razy dziennie i pytał się jak się czuję. Dzięki informacjom i radom jakie mi udzielił moja ciąża przebiega w końcu prawidłowo i wszystko jest w porządku. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości i uspokaja pacjentki wyjaśniając wszystko. Czas jaki poświąca pacjentkom jest rewelacyjny, dokładnie bada każdą pacjentkę i podczas np. badania USG w ciąży wszystko omawia i wyjaśnia oraz pokazuje dzidziusia w 3D, co jest cudowne (ja dostałam zdjęcie mojego dzieciaczka w 3D bez żadnych dodatkowych opłat, które włożyłam do ramki, bo widać idealnie buźkę mojego Skarba). Rewelacja. Nie znam lekarza, który tak dba o każdą swoją pacjentkę!!!
Kwota jaką podałam jest średnią, gdyż na jednych badaniach płacę 70 zł, a co drugią wizytę 100 zł.

Prowadzi moją ciążę i musze przyznać że na każdej wizycie wszystko dokłądnie tłumaczy cierpliwie odpowiada na pytania (1 dziecko więc nie wiem czego się spodziewać) i jak na razie nie mogę złego słowa powiedzieć. koszt wizyt to albo 80 albo 120 zł (przy jakichś szczegółowych pomiarach) Mam nadzieję, że tak jak dziewczyny mówiły będzie przy porodzie (termin na maja), bo innym lekarzom z Wielunia nie ufam a zawsze lepiej jak znajoma, przyjazna twarz pojawi się w takim trudnym momencie

Szczerze polecam dr Rychlika. Jest to jeden z młodszych wieluńskich lekarzy, ale to tylko Jego atut - zależy mu na pacjentkach,nie olewa ich jak inni lekarze, którzy myślą że to pacjentki są dla nich a nie na odwrót. Dr Rychlik jest przemiłym, spokojnym lekarzem. Traktuje pacjentki z szacunkiem a wizyty są dokładne i fachowe. Prowadzi moją ciążę i jestem zadowolona. Polecam.

Lekarz godny polecenia.Prowadził moją pierwszą ciążę, jestem bardzo zadowolona.W szpitalu zawsze troszczy się o swoje pacjentki,robił mi cesarke.

gdyby nie ten lekarz to moje dziecko by sie udusiło.bo reszta w szpitalu nie chciala mi cesarki zrobic

lekarz z prawdziwego zdarzenia.jak byłam w ciąży podczas wizyt wszystko dokładnie tłumaczył i był bardzo miły. w czasie porodu bardzo mi pomagał i wspierał.już nie mówiąc o szyciu,robi to w taki sposób że na drugi dzień mogłam już swobodnie siadać.bo przy pierwszym porodzie męczyłam się z szwami ponad tydzień,a zszywał mnie wtedy inny lekarz.

Będąc w zagrożonej ciąży chodziłam od lekarza do lekarza dopiero on zajął się mną, poprowadził ciąże, wszystko wytłumaczył, rozwiał wątpliwości nie mierzył czasu wizyty,zawsze uprzejmy i uśmiechnięty, w szpitalu potrafił zajrzeć do mnie kilka razy dziennie. Głodnej koleżance po porodzie oddał nawet swoją kanapkę :) polecam każdej ciężarnej!! Sprawę mojej endometriozy jednak troszkę "olał":( może po prostu nie bardzo jest zorientowany w tym temacie, niestety jeszcze mało ginekologów leczy tę chorobę czasami nawet nie umieją jej rozpoznać). Mimo to polecam:))

Mimo to polecam:))

Doktor Rychlik to naprawdę świetny lekarz, w zupełności zgadzam się z powyższymi opiniami. Poleciła mi Go koleżanka i teraz ja szczerze polecam tego specjalistę. Gdy miałam zabieg, a wczesniej badania, to cały czas był przy mnie, prawie trzymał mnie za rekę, bo wiedział, ze bardzo cierpię. Po wszystkim interesował sie tym, jak się czuje, nie był obojetny, jak reszta lekarzy...a było ich 3!Kobietki...szczerze polecam i serdecznie pozdrawiam:)

Chodziłam do niego ,gdy byłam w ciąży zajoł się mna super prowadził moja ciążę do konca,jestem bardzo zadwololona ze współpracy z nim,miałam duze problemy z utrzymaniem ciąży ciagle prawie w szpitalu, a on zawsze znalazl czas zeby przyjść zapytac jak się czuje.Był rowniez przy porodzie bardzo mi pomógł to dzieki niemu moja teraz juz prawie dwuletnia córa jest na świecie.Teraz takze chodze do niego na wizyty.Leżąc w szpitalu słyszała duzo pozytywnych opini na ego temat.polecam go tarze innym.

miły i kompetentny lekarz, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentce, odbiera tel. nawet na urlopie:)może troszkę małomówny alr na pewno taraktuje pacjentki z szacunkiem, naet te nie swoje

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wieluń"?

Roman Góra

Poradnia dla kobiet, Gabinet prywatny