lekarz Mariusz Rychlik

zdecydowanie polecam tego lekarza,ponieważ leczy a nie mydli oczów.Poza tym cały czas podnosi swoje kwalifikacje!!!

Jestem w ciąży i trafiłam z polecenia do doktora Rychlika. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Jest bardzo ostrożny i małomówny:) Na pewno godny polecenia!

Na wizytach i podczas pobytu w szpitalu wszystko było w najlepszym porządku. Polecam.

Lekarz godny polecenia,poswieca pacjentowi duzo czasu,bardzo dokładnie ptrafi wytłumaczyc chorobe oraz metode jej leczenia.Godny zaufania

Bardzo dobry specjalista. Miły, uprzejmy, sympatyczny. Jestem zadowolona z wizyt u niego. Polecam tego lekarza!!!

Polecam tego lekarza jest uprzejmy miły. Prowadził mi pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona z tego lekarza.

Polecam, pomógł mi i mojej siostrze. Obie miałyśmy problemy zdrowotne i każdej pomógł. Zawsze wykonuje wszystkie badania, tłumaczy tak aby zrozumieć co dolega i jak leczyć. Słyszałam że jest godny polecenia również dla kobiet w ciąży - znajoma chodziła do niego i poród był bez żadnych problemów oraz przykrych zdarzeń w naszym wieluńskim szpitalu.

Doktor Rychlik to naprawdę świetny lekarz, w zupełności zgadzam się z powyższymi opiniami. Poleciła mi Go koleżanka i teraz ja szczerze polecam tego specjalistę. Gdy miałam zabieg, a wczesniej badania, to cały czas był przy mnie, prawie trzymał mnie za rekę, bo wiedział, ze bardzo cierpię. Po wszystkim interesował sie tym, jak się czuje, nie był obojetny, jak reszta lekarzy...a było ich 3!Kobietki...szczerze polecam i serdecznie pozdrawiam:)

Chodziłam do pana doktora z drugim dzieckiem. Każda wizyta spełniała moje oczekiwania jako pacjentki. Bardzo uprzejmy, wysłuchuje obaw i udziela dobrych rad, zawsze odbiera telefon i odpowiada na pytania, które nurtują ciężarne. Szczerze polecam.

Będąc w zagrożonej ciąży chodziłam od lekarza do lekarza dopiero on zajął się mną, poprowadził ciąże, wszystko wytłumaczył, rozwiał wątpliwości nie mierzył czasu wizyty,zawsze uprzejmy i uśmiechnięty, w szpitalu potrafił zajrzeć do mnie kilka razy dziennie. Głodnej koleżance po porodzie oddał nawet swoją kanapkę :) polecam każdej ciężarnej!! Sprawę mojej endometriozy jednak troszkę "olał":( może po prostu nie bardzo jest zorientowany w tym temacie, niestety jeszcze mało ginekologów leczy tę chorobę czasami nawet nie umieją jej rozpoznać). Mimo to polecam:))

Mimo to polecam:))