lekarz Mariusz Sadowski

- kolposkopia,
- zabiegi (nadżerki, polipy),
- antykoncepcja (także awaryjna),
- wkładka (spirala).
- testy na HPV, raka piersi i jajników,
- szczepienia

bardzo przyjemny lekarz z poczuciem bezpieczeństwa podczas badania, polecam, Gabinet nowoczesny choć znajduje się nieco w głębi i trzeba zwracać uwagę aby poprawnie trafić do lekarza

Ginekolog godny polecenia! Profesjonalny,uprzejmy,uśmiechnięty,na zadane pytania udziela odpowiedzi bardzo dokładnych.Prowadziłam u pana Sadowskiego ciążę i spotkałam się z dużym zaangażowaniem i z profesjonalnym i miłym podejściem do mnie.Byłam przyjmowana i na nfz i prywatnie,w jednym i w drugim przypadku podejście do pacjentki było na wysokim poziomie.Polecam kazdej kobiecie w 100% ! :-)

Prowadził moją ciążę i jestem w 100% zadowolona :-) Bardzo uprzejmy pan w średnim wieku... fajnie prowadzi rozmowę z pacjętką (a nawet jej partnerem). Dobrze wykfalifikowany lekarz, gabinet czyściutki i świetnie wyposażony. Jedyne na co mogę narzekać to wieczna kolejka nawet będąc przed czasem trzeba chwilę poczekać :-)

Świetny lekarz. Moim zdaniem bardzo sprawdza sie w trudnych dla pacjentki sytuacjach. W krotkim czasie mialam do czynienia z ponad 6 ginekologami i nikt nie podszedl tak kompeksowo jak doktor.

Jest świetnym lekarzem. Wszystkie badania można wykonać u niego na miejscu. Wszystko dokładnie tłumaczy- zarówno podczas wykonywania badania jak i na plakatach, które wiszą na ścianach. Ma doskonały sprzęt. Pomógł wielu moim koleżankom, i to one mi go poleciły. Pomógł mi w zajściu w ciążę, kiedy to inni lekarze nie dali rady. Diagnostyka i leczenie trochę trwało ale to musi trwać, jak każdy wie. Nadal jestem jego pacjentką. Będę go polecała.

polecam, doktor jest miły, uprzejmy, badanie przeprowadza delikatnie. Ma dobre podejście do pacjenta, ale trzeba go pociągnąć za język by coś wytłumaczył. Przejmuje się pacjentem, nie spieszy sie podczas wizyty, nie ma problemu ze skierowaniami na badania

Polecam. Pierwszy lekarz, który po 12 latach brania przeze mnie hormonów zlecił kompleksowe badania. Dodatkowo objaśnił wszystkie wątpliwości.

polecam, świetny specjalista od wad genetycznych; polecam zwłaszcz prowadzenie ciąży; bardzo dokładny

Pan nie chciał mi przypisać pigułek, bo nie miałam badań zrobionych (ostatnia cytologia i USG 1,5 roku temu). Wg. niego kobiety biorące pigułki antykoncepcyjne powinny robić co parę miesięcy badania (zapewne u niego prywatnie), ale nie chciał zrobić żadnych badań (ani piersi, ani cytologii), ani dać skierowania (pewnie stwierdził, że do niego prywatnie i tak nie pójdę) Poświęcił mi może maks. 5 minut, był arogancki.

Bardzo dobry i sympatyczny lekarz,duzo tłumaczy i rozmawia,nie wypisuje cholendarnie drogich leków. Jestem bardzo zadwowlona.

Jestem bardzo zadwowlona.