lekarz Mariusz Sadowski

- kolposkopia,
- zabiegi (nadżerki, polipy),
- antykoncepcja (także awaryjna),
- wkładka (spirala).
- testy na HPV, raka piersi i jajników,
- szczepienia

Ginekolog godny polecenia! Profesjonalny,uprzejmy,uśmiechnięty,na zadane pytania udziela odpowiedzi bardzo dokładnych.Prowadziłam u pana Sadowskiego ciążę i spotkałam się z dużym zaangażowaniem i z profesjonalnym i miłym podejściem do mnie.Byłam przyjmowana i na nfz i prywatnie,w jednym i w drugim przypadku podejście do pacjentki było na wysokim poziomie.Polecam kazdej kobiecie w 100% ! :-)

Prowadził moją ciążę i jestem w 100% zadowolona :-) Bardzo uprzejmy pan w średnim wieku... fajnie prowadzi rozmowę z pacjętką (a nawet jej partnerem). Dobrze wykfalifikowany lekarz, gabinet czyściutki i świetnie wyposażony. Jedyne na co mogę narzekać to wieczna kolejka nawet będąc przed czasem trzeba chwilę poczekać :-)

Świetny lekarz. Moim zdaniem bardzo sprawdza sie w trudnych dla pacjentki sytuacjach. W krotkim czasie mialam do czynienia z ponad 6 ginekologami i nikt nie podszedl tak kompeksowo jak doktor.

Jest świetnym lekarzem. Wszystkie badania można wykonać u niego na miejscu. Wszystko dokładnie tłumaczy- zarówno podczas wykonywania badania jak i na plakatach, które wiszą na ścianach. Ma doskonały sprzęt. Pomógł wielu moim koleżankom, i to one mi go poleciły. Pomógł mi w zajściu w ciążę, kiedy to inni lekarze nie dali rady. Diagnostyka i leczenie trochę trwało ale to musi trwać, jak każdy wie. Nadal jestem jego pacjentką. Będę go polecała.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Chodziłam do doktora do przychodni na Madalińskiego. Podczas każdej wizyty doktor próbował mnie zniechęcić do przychodni, bezczelnie namawiając na wizytę w swoim prywatnym gabinecie. Za każdym razem, gdy prosiłam o skierowanie na USG dr tłumaczył, że skierowania nie dostanę, bo w przychodni są długie kolejki, więc jest to bez sensu i powinnam się umówić prywatnie. Doskonale pamiętam jak raz prosiłam o skierowanie w grudniu. Doktor powiedział, że to koniec roku, nie ma już terminów, a na przyszły rok jeszcze nie ma zapisów. Moja koleżanka, która kilka dni później była w tej samej przychodni, ale u innego lekarza bez problemu dostała skierowanie i została zapisana na badanie na termin za miesiąc.

W tamtym czasie, gdy chodziłam do tego lekarza na badania, miałam okropne bóle podczas miesiączek. Na tyle silne, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować i chodzić do pracy. Doktor stwierdził, że niektóre kobiety tak mają! Gdy w końcu udało mi się wybłagać USG, okazało się że mam kilkucentymetrową torbiel. Doktor spokojnie stwierdził, że za późno przyszłam na USG (jakby to była moja wina, że nie chciał mi wykonać tego badania) i jeżeli będę miała szczęści to może się uda uratować jajnik. Zero delikatności. Z gabinetu wyszłam zapłakana.

Bardzo żałuję, że chodziłam do tego lekarza. Gdybym od razu miała wykonane USG oszczędziłabym sobie olbrzymiego stresu i ryzyka związanego z operacją (zwykła laparoskopia by wystarczyła). Byłam młoda i głupia, a doktor oprócz tego że namawiał mnie na prywatne wizyty był bardzo miły i tym uśpił moją czujność.

Miałam olbrzymie szczęście, że w szpitalu trafiłam na profesjonalistów.
A doktora absolutnie nie polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana