dr n. med. Mariusz Sapiński

1,7
1,7
1,6
1,6

Lekarz ten przeprowadzał moje badanie z gastroskopii i kolonoskopii - ABSOLUTNIE NIE POLECAM!! Lekarz kompletnie nie zwraca uwagę na pacjenta, nie nawiązuje żadnego kontaktu, zajęty jest rozmową z pielęgniarkami. W momencie jak leżałam i czekałam aż zadziała znieczulenie stał przed moją głową świecąc prosto w oczy lampką z kamerki i zachowywał się jakby przed min leżał jakiś przedmiot a nie człowiek. Po badaniach trudno było mu wykrzesać 2 zdania na temat wyników. Zapłaciłam za tą "przysługę" ponad 1800zł i mam poczucie, że muszę powtórzyć badanie w innym miejscu.

Zastanawiam się dlaczego szpital w Świętochłowicach zatrudnia tego człowieka?Reszta personelu stara się aby pacjenci, pomimo swoich schorzeń,czuli się dobrze a ten pan dołuje pacjentów, traktuje ich przedmiotowo,krzyczy na pacjentów,powoduje, że czują strach..... może czas na zmianę profesji?????Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek

Bardzo dobry lekarz! Choć jego życie jest jak karuzela 💫 Umiejętnie rozpozna dalsze postępowanie na podstawie dokładnych badań. Nie jest specjalistą odnośnie psychologicznego/ psychiatrycznego podejścia nie taką ma profesję, ale zadba o rzetelnie o człowieka 🙂

Bardzo dobry lekarz! Choć jego życie jest jak karuzela 💫
Umiejętnie rozpozna dalsze postępowanie na podstawie dokładnych badań.

Bardzo dobry lekarz! Choć jego życie jest jak karuzela 💫
Umiejętnie rozpozna dalsze postępowanie na podstawie dokładnych badań.

Opieka weterynaryjna mojego psa jest na wyższym poziomie. Kolonoskopia w wydaniu średniowiecznych tortur. Jestem osobą młodą i dosyć odporną na ból, ale był moment bliski omdlenia. To było moje najdłuższe 45 minut w życiu. Na następny dzień czułam się jakby mnie ktoś pobił od środka. Najbardziej irytujące było to, że po badaniu musiałam dopytywać o wynik. Ja rozumiem, że dostaje się opis na papierze, ale wydusić z siebie zdanie na koniec chyba by wypadało. Trauma do końca życia. Jeżeli będę kiedyś musiała powtórzyć badanie to po długich wahaniach tylko w znieczuleniu ogólnym, albo wcale i na sto procent u kogoś innego.

Lekarz wita pacjenta: Po co tu przyszła? Po co PYTAM? Lekarz jest bardzo arogancki. Traktuje pacjenta przedmiotowo. Ma się wrażenie,że w pracy siedzi jak za karę. Nie polecam.

Lekarz wita pacjenta:
Po co tu przyszła? Po co PYTAM?
Lekarz jest bardzo arogancki.
Traktuje pacjenta przedmiotowo.
Ma się wrażenie,że w pracy siedzi jak za karę.
Nie polecam.

Jakby sie dalo dac zero gwiazdek, to bym dala. Lekarz przeprowadzal kolonoskopie. Pierwszy raz mialam takie badanie, przyszlam przestraszona bo slyszalam tylko tyle ze boli. Bez uprzedzenia wepchnal mi palec w odbyt a jak krzyknelam z bolu to skomentowal "co sie tak pani drze jakby pani nigdy palca w dupie nie miala?". Badanie bolesne, lekarz byl bardzo niedelikatny, zdarzalo mi sie krzyknac z bolu, zamiast uspokoic pacjenta jakkolwiek slyszalam tylko "niech sie pani nie drze bo pracowac nie moge, to jest szpital a nie cyrk". Nie polecam. Uciekajcie od niego. ...

Jakby sie dalo dac zero gwiazdek, to bym dala.
Badanie bolesne, lekarz byl bardzo niedelikatny, zdarzalo mi sie krzyknac z bolu, zamiast uspokoic pacjenta jakkolwiek slyszalam tylko "niech sie pani nie drze bo pracowac nie moge, to jest szpital a nie cyrk". Nie polecam. Uciekajcie od niego. Jedynym miejscem gdzie by sie sprawdzil to oboz koncentracyjny. 0zycze mu zeby trafil na kolonoskopii gdy bedzie stary i niedolezny na takiego lekarza jakim on sam jest.

Lekarz bardzo niemiły, chamski, pokazuje swoją wyższość, traktuje pacjentów jak śmieci, w pracy siedzi jak za karę, wrzeszczy jak oszalały

13 grudzień 2013. Pan dr diagnozuje na SOR pacjenta (mój teść przywieziony z niesamowitym bólem w okolicy brzucha i podbrzusza ) jest przy nim moja żona która ze względu na wiek swojego ojca relacjonuje dokładnie co mu dolega. Chamstwo pana doktora urasta do granic nie do opisania i mówi do mojej żony "proszę to wszystko napisać na kartce a ja jak będę miał czas to to przeczytam" po czym następuje diagnoza " on tu nie widzi nic chirurgicznego" i odsyła pacjenta do internisty. Teść zostaje przyjęty na oddz. wewnętrzny a nad ranem ok. godz. 3.00 jest już na stole chirurgicznym gdzie dwóch chirurgów usuwa mu woreczek ( a dokładniej coś co po nim pozostało) ratując mu życie. Trzymajcie się jak najdalej od tego "lekarza". Teść nadal przebywa w szpitalu ale po zakończeniu leczenia ( oby pozytywnym) składam pismo do dyrektora szpitala, rzecznika praw człowieka oraz izby lekarskiej. Mam nadzieję że "pan doktor w końcu odpowie za swoje błędy i chamstwo.

Byliśmy z żoną zmuszeni pójść do Szpitala w Dąbrowie ponieważ żone bardzo bolały i drętwiały nogi, ma olbrzymie żylaki, możliwość zakrzepu i jest w 9 miesiacu ciazy! Lekarz powiedział żeby sie modliła do porodu on jest teraz nic nie zrobi i że jak chce przyjsc przed porodem to tylko wtedy jak jej zgnije badz odpadnie noga! Brak słów! CHAM GBUR współczujemy wszystkim ktorzy do niego pojda i tym co sie beda od niego zawodu uczyc! PORAŻKA