lekarz Mariusz Semeńczuk

3,7
3,6
3,5

Lekarz godny polecenia, prowadzi moją drugą ciąże, prowadził też dwie ciąże mojej siostry i wszystko przebiegało bardzo dobrze. Bardzo miły, kontaktowy, bardzo dużo opowiada no i co najważniejsze bezproblemowy :-) Doskonały specjalista, bardzo ciepły, skromny człowiek. No i bardzo punktualny, nie przypominam sobie by się spóźnił czy z powodu "kawy" później zaczął przyjmować, zazwyczaj pacjentki są przyjmowane nawet przed czasem. I nigdy mu się nie spieszy podczas wizyty. Super lekarz! Polecam!

Ja także polecam dr Semeńczuka.To świetny specjalista.Lekarz z ogromną wiedzą,intuicją i talentem,a jednocześnie skromny, cierpliwy,życzliwy i ciepły człowiek.Jednym słowem to prawdziwy lekarz z powołania.Bardzo sympatyczny i zawsze uśmiechnięty.Spokój, opanowanie, bezstresowe wizyty. Bez wątpienia najlepszy ginekolog, jakiego kiedykolwiek miałam okazję poznać.Widać,że ta praca to jego pasja,należy do nielicznych,którzy swój czas w pracy poświęcają ludziom i nie traktują tego jak zło konieczne.Można go o wszystko bez wstydu pytać,odpowie na każde nawet z pozoru najgłupsze pytanie. Jestem pod niesamowitym, bardzo pozytywnym wrażeniem tego człowieka.Podczas badania jest niezwykle delikatny i taktowny. Obecnie prowadzi mi ciąże i mam 100% pewność, że ja i moja córeczka jesteśmy pod znakomitą i najlepszą opieką.Szczerze i gorąco polecam!!!!!!!!!!!!

Wspaniały specjalista, zawsze ma czas dla swoich pacjentek i nie ma tematu na który by nie chciał porozmawiac. Wszystko dokladnie tlumaczy i dba o dobre samopoczuciue swoich pacjentek.Prowadził moja ciąże i jestem z tego bardzo zadowolona. Zawsze chodzę na NFZ i podejrzewam, że nawet prywatne wizyty u innych nie są tak dobre jak u doktora Semeńczuka na NFZ. Poleciłam go wielu moim koleżankom i każda była bardzo zadowolona. Jest taktowny, delikatny i ma fantastyczne poczucie humoru, dzieki któremu potrafi rozładować wiele trudnych sytuacji. Polecam !!!!

Poleciłam go wielu moim koleżankom i każda była bardzo zadowolona.
Polecam !!!!

Najlepszy Ginekolog - Położnik jakiego znam. Pan Semeńczuk prowadził moją pierwszą Ciąże i przyznam szczerze, że mało co słyszy się o takiej opiece Lekarskiej. Niech więcej będzie takich Lekarzy jak Nasz Pan Doktor.

Najlepszy Ginekolog - Położnik jakiego znam.
Niech więcej będzie takich Lekarzy jak Nasz Pan Doktor.

Potwierdzam pozytywne opinie. Rzeczowy, miły, delikatny przy badaniu,kobieta nie czuje się "upokorzona" siedząc na fotelu ginekologicznym.Jest bardzo dobrym fachowcem, dokładnie bada pacjentkę i ma naprawdę dużą wiedzę. Ale przede wszystkim ma coś, czego brakuje wielu lekarzom- dobre podejście do pacjentki. Wizyta przebiega w miłej, przyjaznej i ciepłej atmosferze. Można go o wszystko zapytać, zawsze odpowie.Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Polecam dziewczynom i kobietom w każdym wieku, to profesjonalista a jednocześnie miły i bardzo sympatyczny.

Konkretny,godny zaufania, bardzo wykwalifikowany lekarz,któremu powierzyłam już dwie zagrożone ciąże i nie wyobrażam sobie nikogo innego.Dzięki Dr mam dwójkę zdrowych dzieci i teraz spodziewam się trzeciego Maluszka.Delikatny podczas badania. Bardzo dokładny. Polecam paniom i dziewczynom. Wspaniały, ciepły człowiek i świetny fachowiec.Za każdym razem jest pełen profesjonalizm, miła atmosfera w gabinecie:))Ma bardzo dobre podejście do kobiet i traktuje nas z należytym szacunkiem i taktem. Szczerze polecam:)

Wizyty bez stresu, spokojnie pytam o to co mnie interesuje,

Wizyty bez stresu, spokojnie pytam o to co mnie interesuje,

.To świetny specjalista.Lekarz z ogromną wiedzą,intuicją i talentem,a jednocześnie skromny,cierpliwy,życzliwy i ciepły człowiek.Jednym słowem to prawdziwy lekarz z powołania.Bardzo sympatyczny i zawsze uśmiechnięty.Atmosfery w gabinecie oraz podejscia do pacjentki zapewne może mu pozazdrościć niejeden kolega.Miły,troskliwy,słuchający i doradzający najlepsze rozwiązania...oh,żeby tak funkcjonowała cała służba zdrowia:)Badania przeprowadza bardzo delikatnie i taktownie. Obecnie prowadzi mi ciąże i jestem z Niego niesamowicie zadowolona.

Świetny ginekolog, prowadził moją ciążę która do łatwych nie należała, reagował na najmniejsze podejrzenia nieprawidłowości, zlecał odpowiednie badania a kiedy trzeba było kierował do szpitala. Niezwykle delikatny podczas badania a przy tym bardzo ciepły i pełen humoru człowiek.Szczerze polecam:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz