dr hab. Mariusz Skotnicki

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, ogromnej wiedzy, empatii oraz dokładnego wytłumaczenia każdych trudnych pojęć . Jestem jego pacjentką w ciąży, zleca dużo badań, na wizycie każdy wynik dodatkowo tłumaczy. Czuje się w pełni zaopiekowana i w 100 % bezpieczna o maluszka . Dr Skotnicki jest w mojej ocenie wybitnym specjalistą, odwiedziłam wielu ginekologów w Białymstoku, ale tylko tutaj w końcu poczułam za zaopiekowana .

Wybitny specjalista i wspaniały człowiek.Prowadziłam u Docenta obie ciąże prywatnie.Człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem,jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności.Będąc jego pacjentką miałam pewnośc że wszystkie jego decyzję i działania są w 100%słuszne.Mogłam liczyć na jego pomoc o każdej porze dnia i nocy,jeśli coś niepokojacego się działo. Człowiek niezwykle inteligentny oraz uprzejmy.

Bardzo polecam dr Skotnickiego, prowadził moja druga ciążę i w porównaniu do pierwszej nie czułam się tak dobrze "zaopiekowana" jak przy nim. Doktor ma niesamowitą wiedzę, cały czas się doszkala, jest niezwykle uprzejmy i profesjonalny w tym co robi. Zleca masę badań i bardzo dokładnie bada na każdej wizycie. Serdecznie polecam, na pewno najlepszy ginekolog w Białymstoku.

W konsekwencji porodu siłami natury trafiłam na cesarskie cięcie pod okiem dr Skotnickiego. Byłam pod wrażeniem jego umiejętności i fachowości. Instruował do cięcia lekarkę, która się uczyła. Mówił tak łagodnie, spokojnie, kulturalnie, że jego obecność była dla mnie ukojeniem i bezpieczeństwem po godzinach cierpienia i niepewnisci. Był moim aniołem i dał nadzieję na kolejny poród siłami natury, mimo przewlekłej choroby.

Szczerze polecam! Pan doc Skotnicki prowadził moją ciąże bliźniacza. Pełnia zaangażowania i profesjonalizmu, nie mówiąc o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Nie mam żadnych zastrzezen.

Doc Skotnicki to ordynarny człowiek , nie bierze pod uwagę zgłaszanych niepokojących objawów . prowadząc moja ciąże nie robił mi podstawowych badań ! Gdybym sama nie zareagowała i nie poszłabym do innego specjalisty mnie i mojego synka nie byłoby już na świecie !!! Odradzam wizyt u tego lekarza !

U dc. Skotnickiego byłam 2 razy na NFZ. Widać, że ma ogromną wiedzę. Nie robi problemów z kierowaniem na badania jeśli jest taka potrzeba. Byłam już na wielu badaniach i nigdy nie usłyszałam od niego, że może starczy, bo już sporo badań na NFZ mi zrobiono (uwierzcie, z takim tekstem się już spotkałam). Co prawda wizyta przebiega bardzo szybko, być może dlatego, że w ciągu 2 godzin docent ma przyjąć kolejkę pacjentek w ciąży. Czasem język jakim się posługuje może być niezrozumiały dla zwykłego człowieka ale przy odpowiednim skupieniu da się. Poza tym chętnie odpowiada na pytania. Sam ich nie wyprzedza. Jeśli nie masz pytań to znaczy, że wszystko wiesz. Osobiście czuję, że jesteśmy wraz z moim maleństwem pod dobrą opieką.

Wytrwałam do drugiej wizyty. Wyznaję zasadę, ze kieruje się opiniami innych, ale przede wszystkim staram się sprawdzić "na sobie". Dlatego wybrałam się do Doc Skotnickiego mimo wielu negatywnych opinii. A teraz moja opinia. Może i jest to lekarz kompetentny, z wiedzą- trudno jest mi Mu tego odmówić, bo byłam tylko na 2 wizytach.Ale podejście do pacjentki, zwłaszcza kobiety w ciąży (!)pozostawia wiele do życzenia. Wizyta trwa 5 minut, mowa Docenta to słowotok, który ciężko zrozumieć, a jest to prawdopodobnie spowodowane pośpiechem. Moje wizyty u tego Pana zakończyły sie w momencie, gdy zadzwoniłam w sprawie zwolnienia (źle się czułam), a Pan Doc rozłączył się w pół słowa uniemożliwiając rzeczową, ludzką rozmowę z Nim w sprawie w której absolutnie powinien był inaczej się zachować. Nie polecam

Prywatnie bardzo uprzejmy, wszystko wytłumaczy podczas badania, a na wizytach w Eskulapie okropny, nic nie powie podczas badania. Niebo a ziemia podczas tych dwóch wizyt w różnych miejscach. A wizyta i tu i tu kosztuje 150 zł. Więc polecam prywatny gabinet.

Polecano mi tego lekarza ze względu na kompetencje, kontakt z nim lecz teraz wiem, że nie warto. Zgłosiliśmy się do niego z problemem wielowodzia. Przypisał lek i kazał przyjąć w warunkach klinicznych. Zgłosiłam się do szpitala w swoim mieście i tam powstał dylemat jaką dawkę podać bo w nie było podane w zaleceniu(oczywiście lek musiałam kupić sama). Przez 3 dni leżałam bezczynnie w szpitalu bo ani ja ani lekarz prowadzący nie mogliśmy się dodzwonić do Skotnickiego, smsy również nie pomogły.Nie oddzwonił wogóle. Lek dostałam 4 dnia pobytu w szpitalu i to po wielu konsultacjach z lekarzami bo były sprzeciwy co do jego podania. Nadmienię tylko, iż by kupić ten lek trzeba było odwiedzić trochę aptek bo jak się okazuje lek METINDOL RETARD jest wycofany. Najlepsze jest to że dopiero teraz dowiedziałam się, że lek nie ma nic wspólnego z moim problemem a wręcz przeciwnie ma przeciwwskazania do podawania w ciąży (możne również powodować bezpłodność) a leczy zapalenia kostne. Zamiast martwic się wielowodziem jestem w strachu przed powikłaniami po tym leku. Dlatego obojętnie co mi powiedzą o tym doktorze jak nikomu NIE POLECAM tego lekarza. Pozdrawiam wszystkie mamy