dr hab. Mariusz Skotnicki

3,3
3,5
3,6
2,8

U dc. Skotnickiego byłam 2 razy na NFZ. Widać, że ma ogromną wiedzę. Nie robi problemów z kierowaniem na badania jeśli jest taka potrzeba. Byłam już na wielu badaniach i nigdy nie usłyszałam od niego, że może starczy, bo już sporo badań na NFZ mi zrobiono (uwierzcie, z takim tekstem się już spotkałam). Co prawda wizyta przebiega bardzo szybko, być może dlatego, że w ciągu 2 godzin docent ma przyjąć kolejkę pacjentek w ciąży. Czasem język jakim się posługuje może być niezrozumiały dla zwykłego człowieka ale przy odpowiednim skupieniu da się. Poza tym chętnie odpowiada na pytania. Sam ich nie wyprzedza. Jeśli nie masz pytań to znaczy, że wszystko wiesz. Osobiście czuję, że jesteśmy wraz z moim maleństwem pod dobrą opieką.

Polecano mi tego lekarza ze względu na kompetencje, kontakt z nim lecz teraz wiem, że nie warto. Zgłosiliśmy się do niego z problemem wielowodzia. Przypisał lek i kazał przyjąć w warunkach klinicznych. Zgłosiłam się do szpitala w swoim mieście i tam powstał dylemat jaką dawkę podać bo w nie było podane w zaleceniu(oczywiście lek musiałam kupić sama). Przez 3 dni leżałam bezczynnie w szpitalu bo ani ja ani lekarz prowadzący nie mogliśmy się dodzwonić do Skotnickiego, smsy również nie pomogły.Nie oddzwonił wogóle. Lek dostałam 4 dnia pobytu w szpitalu i to po wielu konsultacjach z lekarzami bo były sprzeciwy co do jego podania. Nadmienię tylko, iż by kupić ten lek trzeba było odwiedzić trochę aptek bo jak się okazuje lek METINDOL RETARD jest wycofany. Najlepsze jest to że dopiero teraz dowiedziałam się, że lek nie ma nic wspólnego z moim problemem a wręcz przeciwnie ma przeciwwskazania do podawania w ciąży (możne również powodować bezpłodność) a leczy zapalenia kostne. Zamiast martwic się wielowodziem jestem w strachu przed powikłaniami po tym leku. Dlatego obojętnie co mi powiedzą o tym doktorze jak nikomu NIE POLECAM tego lekarza. Pozdrawiam wszystkie mamy

Doc Skotnicki to ordynarny człowiek , nie bierze pod uwagę zgłaszanych niepokojących objawów . prowadząc moja ciąże nie robił mi podstawowych badań ! Gdybym sama nie zareagowała i nie poszłabym do innego specjalisty mnie i mojego synka nie byłoby już na świecie !!! Odradzam wizyt u tego lekarza !

Wytrwałam do drugiej wizyty. Wyznaję zasadę, ze kieruje się opiniami innych, ale przede wszystkim staram się sprawdzić "na sobie". Dlatego wybrałam się do Doc Skotnickiego mimo wielu negatywnych opinii. A teraz moja opinia. Może i jest to lekarz kompetentny, z wiedzą- trudno jest mi Mu tego odmówić, bo byłam tylko na 2 wizytach.Ale podejście do pacjentki, zwłaszcza kobiety w ciąży (!)pozostawia wiele do życzenia. Wizyta trwa 5 minut, mowa Docenta to słowotok, który ciężko zrozumieć, a jest to prawdopodobnie spowodowane pośpiechem. Moje wizyty u tego Pana zakończyły sie w momencie, gdy zadzwoniłam w sprawie zwolnienia (źle się czułam), a Pan Doc rozłączył się w pół słowa uniemożliwiając rzeczową, ludzką rozmowę z Nim w sprawie w której absolutnie powinien był inaczej się zachować. Nie polecam

Niestety nie spełnił moich oczekiwań mimo wielu rekomendacji. Wydaje mi się, że lepszy byłby przy stole operacyjnym, niż np. w diagnostyce. Ma dobry sprzęt, ale chyba nie do końca potrafi się nim posługiwać (usg) - w moim przypadku postawił błędną diagnozę. Na pewno warto go odwiedzić, by posłuchać o swoim (choćby błędnie zdiagnozowanym) przypadku - robi pełnometrażowe studium, w którym fachowym językiem wyjaśnia co, jak, z czym i dlaczego. Bez wątpienia pasjonat, ale nie sprawdził się w moim przypadku. Miło go było posłuchać, gorzej dowiedzieć się gdzie indziej, że w usg jest zupełnie co innego.

Prywatnie bardzo uprzejmy, wszystko wytłumaczy podczas badania, a na wizytach w Eskulapie okropny, nic nie powie podczas badania. Niebo a ziemia podczas tych dwóch wizyt w różnych miejscach. A wizyta i tu i tu kosztuje 150 zł. Więc polecam prywatny gabinet.

Polecam. Nie mam żadnych krytycznych uwag. Bardzo dobry specjalista znający się na tym co robi. Wszystko tłumaczy na "ludzki język". Chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dobry kontakt również poza gabinetem (telefoniczny) - jeśli nie odbiera tel to oddzwania.

Bardzo dobry specjalista. Prowadził całą moją ciążę i nadal jestem pod jego opieką. Rzeczowy, kompetentny, kokretny, świetny kontakt z pacjentem, nawet poza godzinami pracy. Zawsze poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje, nie czuć oddechu kolejnej pacjentki na plecach:)mimo wizyty na NFZ.

Bardzo dobry specjalista.

Pan Skotnicki jest miły, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. Nie mogę jednak nazwać go profesjonalnym. Zrobił mi badania, a następnie wypisał recepty na leki na bakterię, której wg wyników nie miałam! Pomylił się, po czym nie chciał się przyznać do błędu - twierdził, że wszystko jest poprawnie, więc trułam się niepotrzebnie antybiotykami. Nie polecam nikomu marnowania pieniędzy u tego pana.

Byłam na wizycie i prywatnej i publicznej

Byłam na wizycie i prywatnej i publicznej