dr hab. Mariusz Skotnicki

na razie nie mogę pisać o szczegółach ale tak mniej wiecej koło kwietnia 2013 napiszę dużo o tym lekarzu i nie będą to dobre opinie póki co to stanowczo odradzam tego pana

póki co to stanowczo odradzam tego pana

Bardzo dobry specjalista. Prowadził całą moją ciążę i nadal jestem pod jego opieką. Rzeczowy, kompetentny, kokretny, świetny kontakt z pacjentem, nawet poza godzinami pracy. Zawsze poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje, nie czuć oddechu kolejnej pacjentki na plecach:)mimo wizyty na NFZ.

Bardzo dobry specjalista.

Byłam na wizycie i prywatnej i publicznej

Byłam na wizycie i prywatnej i publicznej

Pan Skotnicki jest miły, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. Nie mogę jednak nazwać go profesjonalnym. Zrobił mi badania, a następnie wypisał recepty na leki na bakterię, której wg wyników nie miałam! Pomylił się, po czym nie chciał się przyznać do błędu - twierdził, że wszystko jest poprawnie, więc trułam się niepotrzebnie antybiotykami. Nie polecam nikomu marnowania pieniędzy u tego pana.

Polecam. Nie mam żadnych krytycznych uwag. Bardzo dobry specjalista znający się na tym co robi. Wszystko tłumaczy na "ludzki język". Chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dobry kontakt również poza gabinetem (telefoniczny) - jeśli nie odbiera tel to oddzwania.

Niestety nie spełnił moich oczekiwań mimo wielu rekomendacji. Wydaje mi się, że lepszy byłby przy stole operacyjnym, niż np. w diagnostyce. Ma dobry sprzęt, ale chyba nie do końca potrafi się nim posługiwać (usg) - w moim przypadku postawił błędną diagnozę. Na pewno warto go odwiedzić, by posłuchać o swoim (choćby błędnie zdiagnozowanym) przypadku - robi pełnometrażowe studium, w którym fachowym językiem wyjaśnia co, jak, z czym i dlaczego. Bez wątpienia pasjonat, ale nie sprawdził się w moim przypadku. Miło go było posłuchać, gorzej dowiedzieć się gdzie indziej, że w usg jest zupełnie co innego.

Dobry specjalista, zna się na rzeczy. Ale lubi kaskę i nieodbiera tel;/

Dobry specjalista, zna się na rzeczy. Ale lubi kaskę i nieodbiera tel;/