dr n. med. Mariusz Skowerski

Internista, Kardiolog

Pan Doktor a właściwie jego podejście do pacjenta najgorsze z możliwych. Cała wizyta polegała na moralizowaniu. Jestem sportowcem od 17 lat czynnie trenującym, chciałem sprawdzić stan serca i układu krwionośnego, a otrzymałem jedynie garść rad i "prawd" umniejszających wysiłek fizyczny, zdrowy styl życia, suplementację. Dodatkowo przed wizytą ( zgodnie z zaleceniami placówki- 15 min przed) oczekiwałem na pielęgniarkę w celu wykonania EKG, w momencie godziny mojej wizyty nie miałem jeszcze wykonanego badania a Pan doktor wyszedł z aferą z gabinetu że jemu nikt nie płaci za to że będzie dłużej siedział w gabinecie i co ja sobie w ogóle wyobrażam. Przychodząc do lekarza oczekuję wysłuchania problemu, spojrzenia na wyniki badań i jakiejkolwiek informacji, a nie moralizowania przez 3/4 wizyty. Nie polecam i na pewno nie wrócę.

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Podejście do pacjenta rodem z PRL. Nie polecam. Przyszedłem w związku ze złym obrazem EKG w czasie badań okresowych u lekarza medycyny pracy, a on nawet nie zlecił ponownego EKG.

Excelent!Doskonaly! Szczery!Punktualny! Znakomity fachowiec, jestem Jego pacjentem od.......16 lat! Kiedy jestem w Polsce zawsze odwiedzam gabinet Doctora. Trafne diagnozy! Tylko dobrze moge powiedziec! Dziekuje Doctorze! W tym roku planuje Pana odwiedzic w celu kontroli serca mego! A mieszkam w Ameryce i tutaj mam doskonale ubezpieczenie!A jednak zawsze doctora diagnoza jest wysoko ceniona przeze mnie! Tak dalej Doctorze! Dziekuje! Przy okazji: Happy Easter. Alleluja! Slonecznego roku dla Pana i dla calej Zalogi Drozdow Michael Borek. USA

Cierpliwy, wnikliwie analizujący mój stan zdrowia z bardzo trafnym doborem leków

Dr Skowerski to lekarz z prawdziwego zdarzenia i z powołania.Bardzo polecam bo tak znakomitych lekarzy jest bardzo mało.

Bardzo dobry lekarz i człowiek - polecam.

Bardzo dobry lekarz i człowiek - polecam.

Znam doktora Skowerskiego do kilku lat i leczę się u Niego, bardzo rzetelny i kompetenty lekarz, niestety mam prównanie do innych specjalistów. Zawsze znajdzie czas na szczegółowe wyjaśnienia dla pacjenta. Zdecydowanie polecam :)