lekarz Mariusz Skowron

Psychiatra

Dobry lekarz. Ujmujący spokój i zrozumienie problemów pacjenta. Kompleksowe podejście do leczenia - nie tylko leki ale również psychoterapia i inne działania psychoterapeutyczne. Polecam

Polecam

Choruję i bezskutecznie leczę się na CHAD od 4 lat. Spotkałem w tym czasie wielu Lekarzy Psychiatrów. Ten Lekarz jest wyjątkowy.

Ten Lekarz jest wyjątkowy.

Wspaniały, kompetenty, rzeczowy lekarz. Człowiek niezwykle inteligentny o dużej kulturze osobistej. Polecam osobom z problemami...którzy nie oczekują gotowej recepty na rozwiązanie swoich bolączek.

jest bardzo dobrym lekarzem uprzejmym mam do tego lekarza wielki szacunek i podziw

Chodzę i publicznie i prywatnie i za każdym razem jestem traktowana tak samo czyli idealnie to dusza człowiek polecam gorąco bardzo mi pomógł i nadal pomaga.

lekarz który kiedys słuchał terz nie pisze recepty i już ,ojciec dzięki nimu miał próbę samobójcza w szpitalu po odratowaniu jak psychiatrzy i neurolodzy zobaczyli jakie leki mu przepisal dr.Skowron to wszyscy kręcili glowami.NIE POLECAM

Bardzo uprzejmy zyczliwy lekarz majacy podejscie do czlowieka i pacjenta. Lekarz z powolania

Bardzo dobry lekarz, potrafi słuchać i daje oparcie w chorobie. Wyciągnął mnie z paskudnego problemu.

Wyciągnął mnie z dużych kłopotów. Wielki szacun.

Wyciągnął mnie z dużych kłopotów. Wielki szacun.

w porządku, tylko mógłby poświęcić więcej czasu.

w porządku, tylko mógłby poświęcić więcej czasu.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Ruda Śląska"?

Gabinet Tomasz Warakomski
Niedurnego 50d
41-700 Ruda Śląska

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ochrony Zdrowia Psychicznego w Rudzie Śląskiej S.C. Tomasz Warakomski - Mariusz Skowron - Poradnia zdrowia psychicznego
41-709 Ruda Śląska

ulica Lipa 5
41-703 Ruda Śląska
Przychodnia Specjalistyczna "MED-SKARPA"
os. Na Skarpie 6
Krakowski Zespół Zdrowia Psychicznego "MediNorm"
plac Emila Serkowskiego 10
Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień Ośrodek Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnienia
Wielicka 73
ulica Ks. Wajdy 4/3